Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlar

Sevilen dijital platformlardan biri olan Netflix, 19 Şubat'ta Tribes Of Europa yayınlamaya başladı .ilk sezonuyla büyük bir takipçi kitlesi yakalamayı başaran yapımlarından biri olan Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman sorusuyla araştırılmaya başlandı. Peki Tribes of Europa kaç bölüm sürecek? Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman? Tribes Of Europa ekşi ve sosyal medya yorumları, oyuncular haberimizde...
Takip et
Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

19 Şubat 2021‘de Netflix tarafından yayınlanan 2021 yapımı Netflix Almanya dizilerinden biridir. Almanca ve İngilizce olan dizi, aksiyon, macera ve dram türündedir.

Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlar

Dizi Hırvatistan ve Çek Cumhuriyeti’nde çekildi. Yapım uzun zamandır Netflix aboneleri tarafından beklenen içerikler arasında yer alıyordu. İlk sezonu bitiren birçok kişi Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman sorusunu araştırmaya başladı. Peki, Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman? İşte tüm detaylar…

Tribes Of Europa Konusu

Dizinin konusu, Kıyamet sonrasında Avrupa, mikro devletler arasındaki savaşların pençesindedir. Bu ortamda, daha büyük bir tehdit kıtaya yaklaşırken üç kardeş hayatta kalma savaşı verir. Gizemli bir felaketin ardından minik parçalara bölünen Avrupa’da geçiyor ve kıyamet sonrası atmosferde sağ kalmaya çalışan üç kardeşin hikayesini konu ediyor.

Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlar

2074. Gizemli bir küresel felaketin ardından, Avrupa’nın enkazından çıkan kabileler arasında savaş sürüyor. Barışçıl Origine Tribe’dan üç kardeş ayrılır ve kendi yollarını çizmeye zorlanır. Dizinin oyuncu kadrosunda Henriette Confurius, Oliver Masucci, David Ali Rashed, Emilio Sakraya, Melika Foroutan ve Alain Blazevic gibi isimler yer alıyor.

İlk sezon 6 bölüm.

Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlar

Tribes Of Europa 2.sezon olacak mı?

Dizi 19 Şubat 2021 itibari ile yayınlanmaya başladı ve iyi yorumlarla giriş yaptı. İlk gününde IMDb‘de 6,0‘lık puana sahip oldu.

Dizinin ilk 1 ay içerisindeki izlenme ve aldığı tepkiler 2.sezonunun olup olmayacağını belirleyecek.

Ancak dizinin Dark‘ın yapımcıları tarafından yapıldığını ve Netflix’in dizi için olumlu düşüncelerle karar vereceğini düşünülüyor.

Yayıncı Netflix’ten açıklama gelmedi fakat diğer filmlerde olan gelişmeşere bakılacak olunursa  Tribes of Europa 2. sezonu en olası  2022 baharda yayınlanacaktır.

Tribes Of Europa Oyuncular

Henriette Confurius
Oliver Masucci
Melika Foroutan
Alain Blazevic
Richard Zeman
James Faulkner
Yönetmen
Philip Koch
Florian Baxmeyer
Senarist
Philip Koch
Yapımcı
Philip Koch
Max Wiedemann

Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlarTribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlarTribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlar Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlar Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlar

Tribes Of Europa Sosyal medya ve Ekşi Yorumları

“Tribes Of Europa” Harika dizi be, zaten Dark’ın yapımcılarından kötü bir dizi beklenemezdi 🙂

TribesOfEuropa nasıldır sizce fragmandan etkilendim #the100 çağrıştırdı gelecekte teknoloji o kadar ilerideyken bi o kadarda ilkel dönem olacak gibi almanlar bu dizi işini iyi yapıyor netflixte

2 bölüm tribes of europa izledim ama sarmadı. dark’ın yapımcılarından denmis ama yeni bir dark falan olamaz. hikaye vasat, islenis cok kötü. sahnelerdeki kliseler, sacma sapan giren müzikler.. sanki büyük beklentiyle izlemisim gibi bananeyse ya izlemem daha.

biraz the 100’a, biraz dark’a benziyor. dark kadar etkileyici bir dizi olacağını sanmıyorum, daha generic bir dizi gibi duruyor. ama bekleyelim görelim. konu (kabile savaşları, kardeşlerin yollarının ayrılması vs) pek heyecanlandırmadı gerçi. bu arada dark’ın yapımcılarından denince dark’ın yaratıcı yapımcıları baran bo odar ve jantje friese’nin ekipte olduğunu sanıp heyecanla açtım fragmanı ama baran ve jantje kadroda yoklar. quirin berg ve max wiedemann yapımcılığı üstlenmişler. bu yüzden galiba fragmanda “dark’ın yapımcılarından” ibaresine yer verilmemiş. baran ve jantje şu aralar 1899 üzerinde çalışmaya devam ediyorlarmış. asıl beklediğim dizi de bu zaten.

merakla beklediğim dizi. the 100, dark benzeri yorumlarına katılıyorum. ilk bölüm için şans verilir, bir sonraki bölüme heyecanla geçirmesi yeterli olur benim için.

dizi beni yamulttu. öngördüklerimin hiç biri çıkmadı dkjfgfddfg.

her şey dozajında kullanılmış. sadece bir iki noktada hafiften sırıttı onları da femen adında ki tribe örneğinde olduğu gibi :d

bunun dışında sjw ve woke öğelerini göremedim dizide. enteresandır. unutumuşlar herhalde koymadı. benim göremediklerim fark etmediklerim varsa diğer yazarlar yazacaktır illa ki.

ilk sezon ilk iki bölüm itibarı ile bir dark olamayacakmış gibi geldi, konuşmak için erken tabi, ilerleyen bölümler ne getirir bilinmez ama şu anki hissiyatım, dizinin bıraktığı izlenim bu yönde, dark çok çok kaliteli bi yapım olduğu için bu sanki oralara çıkamayacakmış gibi ama umarım göt olurum.

Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlar Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlarTribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlar Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlar Tribes Of Europa 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Tribes Of Europa konusu, oyuncuları ve yorumlar

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Altar
27 Şubat 2021, 17:44 tarihinde yazildi

Bence iyi bir dizi ortalamanın bir tık üstünde ortam vs iyi yansıtılmış mantık hataları illaki olacak ama izlenmeye değer buluyorum 7/10

  • Cevapla
  • 0