Trendyol Express hafta sonu dağıtım yapıyor mu?

Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformlarından biri olan Trendyol, bir süredir kendi kargo şirketiyle ürünlerini teslim ediyor. Peki, Trendyol Express hafta sonu dağıtım yapıyor mu? Trendyol Express Cumartesi, Pazar çalışıyor mu? Ayrıntılar haberimizde.
Takip et
Trendyol Express hafta sonu dağıtım yapıyor mu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Trendyol Express hafta sonu dağıtım yapıyor mu sorusu pek çok sipariş bekleyen kişinin gündeminde yer alıyor.  Sokağa çıkma yasağı boyunca evlerinden çıkamayan vatandaşlar kargolarını teslim alabilmek için Trendyol Express hafta sonu çalışıyor mu sorusunun yanıtını arıyor. Peki, Trendyol Express hafta sonu dağıtım yapıyor mu?

Trendyol Express hafta sonu dağıtım yapıyor mu?

Trendyol kendi sitesinden verdiği bilgiye göre Cumartesi günleri dağıtım yapılıyor.

Açıklama şöyle:

Trendyol Express sektöründe tecrübeli saha ekipleri ile teknolojinin gücünü bir araya getiren Trendyol Express, müşterilerine kaliteli teslimat deneyimini en üst düzeyde yaşatmayı hedefler. Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günü saat 21:00’a kadar dağıtım yapmakta iken Pazar günleri ise çalışmamaktadır. Gönderiniz Trendyol Express tarafından teslim alındığında tarafınıza gönderilen sms aracılığıyla gönderinizin hangi gün teslim edileceği bilgisine ulaşabilir ya da 0850 759 15 15 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.