Trendyol, 9-10-11 Kasım’da Büyük İndirim Günlerini Yapacak

Trendyol, 9-10-11 Kasım tarihlerinde büyük indirim günleri yapacak. Kampanya ile yüzde 80’e varan indirimler müşterilerle buluşacak.

Trendyol.com, 11 Kasım Dünya Yalnızlar Günü çerçevesinde 9-10-11 Kasım tarihlerinde “Büyük İndirim Günleri” kampanyası ile yüzde 80’e varan indirimler yapacağını duyurdu.

Trendyol 9 – 10 – 11 Kasım indirimleri tüketicilere farklı olanaklar verecek. Trendyol’un “Büyük İndirim Günleri” ve “Efsane Günler” kampanyalarında yüzde 80’lere varan indirimler yapılacak.

TRENDYOL 40 MİLYON ÜRÜN SATMAYI AMAÇLIYOR

Trendyol Group’tan paylaşılan açıklamaya göre, bu sene kasım ayında her zamankinden daha büyük kampanyalar yapılacak.

Türkiye ve MENA Bölgesi’nin en önemli ve en hızlı büyüyen e-ticaret platformu Trendyol, Anadolu’nun dört bir tarafındaki binlerce iş ortağıyla 40 milyon ürün satışı amaçladığı kasım ayı kampanyalarının tarihlerini duyurdu.

KASIM AYINDA BÜYÜK FIRSAT

Her sene yaptığı kampanyalarla kasım ayında bütün Türkiye’ye alışveriş festivali yaşatan Trendyol, 9-10-11 Kasım’da Büyük İndirim Günleri, 26 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde ise Efsane Günler (Black Friday / Kara Cuma) kampanyaları ile bu sene bir defa daha alışveriş şöleni yapacak.

Tekstil, ayakkabı ve aksesuar, ev tekstili ve dekorasyon, mobilya, beyaz eşya, elektronik, anne-çocuk, kozmetik gibi birçok farklı sınıfta milyonlarca ürün yüzde 80’lere varan indirimlerle Trendyol’da sahiplerini bulacak.

Geçen sene kasım ayında rekor satışlara imza atan platformun, bu sene bir defa daha kendi rekorunu kırması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı