Transfer Dönemi Bitiyor, Takımlar Panik Halinde

17 Haziran’da başlayan transfer süreci yarın gece 00.00 itibariyle sona erecek. Sona erecek olan transfer dönemi bazı kulüplerde paniğe neden oldu. Görüşmelerini bitiremeyen kulüpler transfer sürecini hızlandırmaya çalışıyor.

17 Haziran’da başlayan birinci transfer dönemi yarın gece 00.00 itibariyle sona erecek. 2 buçuk aylık transfer döneminde bir çok transferin geliştiği ülke futbolunda hala neticelendirilememiş transferlerin olması ise kulüplerin, süreçleri hızlandırma çabasıyla sonuçlandırılmaya çalışılıyor.

Özellikle büyük kulüplerin bu durumları şu anda yaşadığı gözlemlenirken orta ve küçük çaplı kulüplerde transfer görüşmeleri ve işlemlerinin neredeyse tamamının sonuçlandığı görülüyor.

FALCAO TRANSFERİNDE SON DURUM

Galatasaray transfer döneminin bitmesine saatler kala Falcao transferine hala nokta koyabilmiş değil. Prensipte anlaştığı yıldız futbolcunun bonservisi üzerinde hala pazarlık yapan Galatasaray ve Monaco yönetimi, transferin sonuçlanması için mümkün mertebe hızlı davranmaya çalışıyor.

İKİNCİ TRANSFER DÖNEMİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

4 Ocak 2020 tarihinde başlayacak olan ikinci transfer dönemi, 31 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. Takımlar ikinci transfer dönemine beklememek için son transfer görüşmelerini de noktalayıp yeni sezona bütün bir lig boyunca aynı kadroyla devam etmek istiyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı