Trans Bireyle Bastığı Babasını Öldürmüştü! Detaylar Ortaya Çıktı

Adana'da trans birey Ercan Z.'nin evinde bastığı babasını öldüren 25 yaşındaki Mehmet T., ve annesi Saliha T.'nin verdiği ifadeler ortaya çıktı.

Adana’nın Seyhan ilçesinde dün yaşanan olayda, 25 yaşındaki Mehmet T., 32 yaşındaki Hakan T. ve annesi Saliha T., trans bireyin evinde bastıkları 56 yaşındaki Ramazan T.yi öldürmüşlerdi.


ÖZ OĞLU PLANLAMIŞ

Olayın ardından anne Saliha T ve oğlu Mehmet kaçarken yakalanırken, trans birey 54 yaşındaki Ercan Z. de gözaltına alındı. Ercan Z. sorgusunda, Hakan T’nin arkadaşı olduğunu belirterek şu sözleri söyledi ”Hakan bana, tanıdığı olan bir adamın kadınlara çok düşkün biri olduğunu ve eşini sürekli aldattığını söyledi. Babası olduğunu bilmediğim Ramazan T.’nin numarasını verip, buluşma ayarlamamı ardından eve geleceklerini ve baskın yapacaklarını anlattı. Bu olaydan sonra eşinin bu kişiden boşanacağını belirterek, benden yardım istedi”

”EŞİM ÇIPLAKTI”

Sorgulanan Saliha T ise, ”Hakan o gece eve geldi. Babasının yine bir kadının evinde olduğunu söyledi. Zaten beni aldattığını biliyordum. Son kez gözümle görmek istedim. Baskın yapacağımız eve giderken yoldan odun aldım. Eve geldik, kapı açıldığında kadın sandığım Ercan Z.’yi yarı çıplak eşimi de çıplak gördüm. Ona odunla vurdum, ağlayınca oğlum Mehmet babasını bıçakladı”
Olayın ardından kaçan Hakan T.’yi arama çalışmalara devam ederken, Mehmet T., Saliha T. ve Ercan Z. adliyeye sevk edildi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı