adplus-dvertising

Trambolinli hırsızlık görenlerini hayrete düşürdü

Denizli’de hırsızın kendisini gizlemek için seçtiği taktik akıllara durgunluk verdi. Tramboli sokak boyunca başının üzerinde taşıyarak yüzünü kapatmaya çalışan hırsız, marketin kilidini açamayınca amacına ulaşamadan kayıplara karıştı.
Takip et
Trambolinli hırsızlık görenlerini hayrete düşürdü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Pamukkale ilçesine bağlı Yunusemre Mahallesinde yaşandı. Edinilen bilgilere göre; gece saatlerinde bir marketi gözüne kestiren kadın, hırsızlık yapmak için çok ender bir taktiğe imza attı. Nereden bulduğu bilinmeyen trambolini kafasının üzerine yerleştiren kadın, marketin önüne gelerek bir müddet bekledikten sonra kapıya doğru yöneldi. Burada kilidi zorlamaya çalışan hırsız, başarılı olamayınca bu defa içecek dolaplarına yanaştı. Bir süre burada da vakit geçiren hırsız, amacına ulaşamayacağını anladıktan sonra olay yerinden uzaklaştı. Sabah saatlerinde markete gittiğinde kilitleri bıraktığı gibi göremeyen market sahibi, izlediği kamera kayıtları sonrası gerçeği öğrendi.

Trambolinli hırsızlık görenlerini hayrete düşürdü

“Bir çok hırsızlık gördüm ama böyle kendini tambolinle gizleyeni ilk kez gördüm”

Marketten devamlı alışveriş yapan müşteri Yunus Emre Bulut, ilk kez bu şekilde bir hırsızlık denemesine şahit olduğunu söyleyerek, “Sürekli alışveriş yaptığım markette hırsızlık girişimin yapıldığını öğrendim. Market sahibiyle izlediğimiz güvenlik kamerası sonrası bir kadının başka yerden getirdiği trambolinle marketin etrafında bir müddet gezdikten sonra kilidi zorladığını gördük. Tramolinle yüzünü saklayan kadın hırsızlıkta başarılı olamayınca geri gitmiş. Bir çok hırsızlık gördüm ama böyle kendini tambolinle gizleyeni ilk kez gördüm. Hırsızlık olayları da haddinden fazla arttı” şeklinde konuştu.

Trambolinli hırsızlık görenlerini hayrete düşürdü

Hırsızlık denemesi kamerada

Trambolinli hırsızın başarılı olamadığı hırsızlık girişim anı ise an be an kameraya yansıdı. Görüntülerde hırsızın marketin önüne geldikten sonra etrafı kolaçan etmesi, kapıyı ve içecek dolabının kilitlerini zorladıktan sonra olay yerinden gitmesi yer alıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.