Traktör Fabrikasında Büyük Yangın

Ankara’da bir traktör fabrikasında gece saatlerinde yangın çıktı. Yangının sebebi henüz belirlenemezken, itfaiye ekipleri yangını 2 saat içerisinde söndürdü.

Ankara’nın Yeni Mahalle ilçesinde traktör üretimi yapan bir fabrikada gece 3 sularında yangın çıktı. Yangının gece saatlerinde olması, fark edilmesini kolaylaştırdı. Fabrikadan çıkan dumanlar ve alevler, civar çevrelerden fark edilince itfaiye ekipleri arandı.

Ankapark, İvedik ve Batıkent İtfaiye Amirliği ekipleri olaya müdahale etmek için bölgeye geldiler. Adeta yangın söndürme seferberliği başlatan ekipler, yangına hızlıca müdahalede bulundular. 2 saat sonunda söndürülen yangın, fabrikanın hurdalık kısmında maddi hasara neden oldu.

ÇOK SAYIDA SAĞLIK EKİBİ HAZIR BEKLEDİ

Vardiyalı çalışma sisteminin kullanıldığı fabrikada herhangi bir işçinin canına zarar gelmemesi için çok sayıda ambulans bölgeye sevk edildi. Olay yerine gelen ambulanslar hazır bir şekilde beklemeye başladı. 2 saat sonunda söndürülen yangının can kaybına ve yaralanmaya sebep olmaması ise sevinçle karşılandı.

Olayla alakalı kundaklama ihtimalinin de incelendiği bir çok şüphe, detaylı polis incelemesi sonucu ortaya çıkacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı