adplus-dvertising

Trafik ışıklarında kendini yere atan kadın kamerada

Büyükçekmece’de yabancı uyruklu bir kadın, trafik ışıklarında duran araçların önüne gelerek kendini yolun ortasına bıraktı. Çevredeki vatandaşlar tarafından müdahale edilen şahsın oturma izninin bittiği öğrenilirken, o dakikalar cep telefonu kameralarıyla kaydedildi.
Takip et
Trafik ışıklarında kendini yere atan kadın kamerada
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün öğle saatlerinde Pınartepe Mahallesi Turgut Özal 1. Caddesi üstünde gerçekleşti. İddiaya göre yabancı uyruklu bir kadın, cadde üstündeki trafik ışıklarında yolun ortasına giderek kendini yere bıraktı. Bu eyleme birkaç defa devam eden şahsa çevredeki esnaf müdahale ederek yakındaki bir benzin istasyonuna götürdü. İhbar üstüne olay yerine gelen polis ekipleri tarafından sorgulanan kadının, Türkiye’deki oturma izninin bittiği öğrenilirken şahıs, ekip aracı ile olay yerinden ayrıldı. Kadının yaptığı bu eylemin sebebi bilinmezken o dakikalar çevredeki cep telefonu kameralarına an be an yansıdı.

Olay hakkında konuşan Yusuf Saray, “Kadın kendini yere atıp yolun ortasında bıraktı. Daha sonra iki adam geldi ve kadını yerinden kaldırarak benzin istasyonuna götürdüler. Biz ilk başta madde etkisinde olduğunu düşünerek yanına yaklaşmadık” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.