Trafiği Birbirine Katan Maganda Serbest Bırakıldı

Kocaeli'de bir otobüs şoförü, alkol alarak geçtiği direksiyon başında, dehşet dolu anlar yaşattı.

Otobüs şoförlüğü yapan 42 yaşındaki F.T dün akşam saatlerinde Kocaeli trafiğini birbirine kattı. Mesaisi bittikten sonra ekmek teknesi olan direksiyonun başına alkollü geçen adam, polislere ve şoförlere zor anlar yaşattı.


Alkolün etkisiyle arabayı sağlıklı kullanamayan adamı görenler hemen emniyet güçlerine haber verdi. Bir süre sonra polisler alkollü adamın önünü kesse de durdurmayı başaramadı. Polislerin ikazlarına uymayan şoför, yol boyu araçlara çarparak yoluna devam etti.

AYAKTA DURMAKTA ZORLANDI

Alkollü otobüs şoförü ve polisler arasında kovalama uzun süre devam ettikten sonra, Emniyet ekiplerin çareyi barikat kurmakta buldu. Ancak bu kez de yol kenarındaki araçlara çarparak durabildi. 42 yaşındaki adamın ayakta durmakta zorlandığı gözlerden kaçmadı.

Uzun süren uğraşların ardından polis ekipleri, resmi aracını alkollü olarak kullanan sürücüyü gözaltına aldı. Sorgulanmak üzere gittiği Karakol’da ifade veren adam, sadece benzin almak için araç başına geçtiğini ifade etti. Saatlerce polis ekiplerini oyalayan ve çok sayıda araca zarar vererek insanların hayatını tehlikeye atan F.T isimli adam çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanarak serbest bırakıldı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı