Trabzonspor’a Fenerbahçe Maçı Öncesi Şok!

Trabzonspor, Fenerbahçe ile yapacağı maç öncesinde Abdülkadir Ömür ve Daniel Sturridge’in sakatlığı ile sarsıldı. Bordo mavili ekip Fenerbahçe karşılaşmasına Abdülkadir Ömür ve yeni trafnsfer Daniel Sturridge olmadan çıkacak.

Geçtiğimiz hafta AEK ile karşılaşan Trabzonspor’da Abdülkadir Ömür ve Daniel Sturridge bu maçta sakatlanarak Fenerbahçe maçının kadrosundan çıkarıldılar. Büyük karşılaşma öncesinde önemli iki oyuncusunu kaybeden Trabzonspor’da moral bozukluğu yaşandı.

Şok etkisi yaratan iki sakatlık, takımın Fenerbahçe maçında kilit rol oynayacak önemli iki oyuncusundan mahrum kalmasına sebep oldu.

TRABZONSPOR’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Büyük karşılaşma öncesi sakatlanan Abdülkadir Ömür’ün sakatlığı taraftarda üzüntüye sebep oldu. Trabzonspor yönetimi yazılı bir basın açıklamasında bulundu. Açıklamada ”Genç oyuncumuz Abdülkadir Ömür, geçtiğimiz hafta oynanan AEK karşılaşmasında sol dizine darbe almış ve çekilen MR sonucunda sol dizinde ödem olduğu tespit edilmiştir.” sözlerine yer verildi.

Abdülkadir Ömür’ün yanı sıra yeni transfer Daniel Sturridge’in de sakatlanmış olması teknik ekibi bu zorlu müsabaka öncesi zor duruma soktu. Trabzonspor’un müsabakaya bu oyuncuların alternatifi olarak hangi isimlerle çıkacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı