Trabzonspor Yusuf ile Köşeyi Dönecek!

22 yaşındaki yıldız için Lille’in ardından Lazio da devreye girdi. Bordo mavililer, bu transfer sonrası en az 21 milyon Euro’yu kasasına koyacak.

Transfer döneminin en hareketli takımlarından olan Trabzonspor’da Yusuf hareketliliği yaşanıyor. 22 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusu Yusuf Yazıcı için Avrupa kulüpleri adeta birbirileriyle yarışıyor. Fransız takımı Lille’in ardından şimdi de İtalyan devi Lazio devreye girdi. Fransızların 14 milyon Euro’luk teklifini az bulan bordo mavililer kapıyı 21 milyondan açmıştı. Lille Başkanı da bunun üzerine yaptığı açıklamada milli futbolcunun Lille’e gelmek istediğini dile getirmişti.

İtalyan basınında yer alan haberlere göre ise Laizo, Yusuf için 18 milyon Euro’yu gözden çıkardı ve transferde çok ısrarcı. Trabzon yönetiminin transferdeki tavrı ise çok net. Bordo mavililer 21 milyon Euro’yu getirenin Yusuf’u alacağını belirtiyor.

YUSUF’UN TERCİHİ İTALYA OLACAK GİBİ

Milli futbolcunun ise Lazio’dan teklif gelene kadar Lille’e yakın baktığı ancak şimdilerde kafasının karıştığı öğrenildi. Futbol stili İtalya’ya daha uygun olan Yusuf’un tercihini Lazio’dan yana kullanması bekleniyor. Ancak Fransız basını da Lille’in bu transferden kolay vazgeçmeyeceği yönünde yazılar yayınlıyor. Ancak bu kapışmadan karlı çıkacak olan taraf Trabzonspor. Çünkü bordo mavililer, alt yapısından yetişen yıldızı için 21 milyon Euro’yu kasasına koyacak gibi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı