Trabzon’da Şehit Eren Bülbün’ün acısı dinmiyor! ‘Çıkıp gelecekmiş gibi bekliyorum’

TRABZON’da şehit edilen Eren Bülbül’ün annesi evladı olmadan 5’inci bayramını geçiriyor. Oğlunun her an gelecekmiş gibi hissettiğini söyleyen şehit annesi, Ekrem İmamoğlu’nun ziyaretiyle ilgili ‘Dışlayacak değilim, PKK’lılar, HDP’liler ile görüşmesi onlarla bir yolda yürümesi beni çok üzüyor.’ dedi.

Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında 11 Ağustos 2017 günü bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temas sırasında oğluErenBülbül’ü şehit verenanne Ayşe Bülbül’ün ‘Eren’siz geçen 5. Bayramda gözyaşı ve öfkesi hiç dinmiyor.

Oğlunun ölümünün üzerinden 3 yıl ve bu Kurban Bayramı ile birlikte 5 bayram geçiren Ayşe Bülbül, ilçeye bağlı Köprüyanı Mahallesi’nde oğlunun mezarı başındaki evinde gözyaşı döküyor.

“Hala sanki çıkıp gelecekmiş gibi bekliyorum”

Oğlunun şehit edildiği günü hiç unutamadığını belirten Bülbül “Ölümünün üzerinden geçen 5. Bayram. Hala sankiErençıkıp gelecekmiş gibi bekliyorum. O acı gün, olay günü gözümün önünden hiç gitmiyor. Benim oğlumun kanını akıtanlardan yüce Mevlam benim bu gözyaşlarımın bedelini inşallah öbür dünyada alacak. Benim yavruma el kaldıranlar utansın, elleri kırılsın” dedi.

İmamoğlu geldiğinde yaylada olduğunu söyledi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Kurban Bayramı tatilini geçirmek üzere geldiği memleketi Trabzon’da önceki gün Maçka ilçesine gelerek oğlunun mezarını ziyaret etmesi ile ilgili soruna soru üzerine ise Ayşe Bülbül, yaylada bulunduğu sırada ziyaretin gerçekleştiğini söyledi.

“Dışlayacak değilim… PKK’nın peşinden gitmeleri beni rahatsız eden o..”

Bülbül, ziyaretten kendisine bilgi verildiğini ancak yaylada ve rahatsız olduğu için mezarı başına gelemediğini belirterek “Gelsem İmamoğlu’nu dışlayacak değilim. PKK’nın peşinden gitmeleri beni rahatsız eden boynumu büken o. Benim yavrumun yüzünü baktıkları zaman hiç mi ağlayıp gözyaşı dökmeyeceklerdi. PKK’lar ile HDP’liler ile görüşmesi onlarla bir yolda yürümesi beni çok üzüyor. Görüşebilseydim bunları onun yüzüne soracaktım.Eren’i şehit edenler ile ilgili ne diyecekti ? Onu merak ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı