adplus-dvertising

Tozluyaka 2. Bölüm Full Tek Parça İzle

FOX ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan NTC Medya imzalı; Tozluyaka dizisinin ikinci bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Tozluyaka 2. bölüm full izle, Tozluyaka 2. bölüm tek parça, Tozluyaka Youtube haberimizde...
Takip et
Tozluyaka 2. Bölüm Full Tek Parça İzle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İki farklı dünyaya ait gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını kaybetmeme hikayelerini konu alan dizi, gerilim nüanslarıyla da hikayesini taçlandıracak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Duygu Özşen, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak gibi isimler rol alıyor.

Senaryosunu Yekta Torun’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu dizinin yapımını NTC Medya, yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp üstleniyor.

Tozluyaka 2. Bölüm Full Tek Parça İzle

Dizinin ilk bölümünde neler oldu?

Vefa’nın şüpheli ölümüyle birlikte sırlarla dolu bir hayata adım atan Ali ve arkadaşlarının hayatı bir gecede değişti. Adaletin kendilerine uğramayacağına inandıkları anda ise bir mucize gerçekleşti ve arkadaşlarının ölümüne yol açan kişileri bulmak için harekete koyuldular.

Dizinin ikinci bölümünde neler oldu?

Tozluyakalılar İlk kapının kilidini koleje girerek açmıştır fakat karşılarında daha büyük duvarlar vardır artık. Berk ve arkadaşları el birliğiyle onları geldikleri yere göndermeye çalışıyordur. Özellikle Hazal ve Berk kendi yalanlarının ortaya çıkacağı korkusuyla fevri hareket etmeye başlarlar. Bunun da bedelini çok ağır öderler. Doğru ve yanlışın birbirine karıştığı bu ortamda Ali ve arkadaşları bir plan yapar. Dengeleri değiştirmektir niyetleri… tek yapmaları gereken doğru zamanda, doğru hareket etmek olacaktır. Sonucunda okuldan atılmak bile olsa bunu yapmak zorundalardır. Savaşı başlatırlar hem de yüksek sesle…

3’e karşı 5 olarak başladıkları yolculukta ise bir aşk yeşermeye başlar. Hem de herkesin göreceği şekilde. Kartlar baştan dağıtılacaktır artık.

Tozluyaka 2. Bölüm Full Tek Parça İzle

4 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanan 2. bölümü izlemek için resme tıklayın…

Tozluyaka YOUTUBE için tıklayın…

Tozluyaka 2. Bölüm Full Tek Parça İzle

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.