Tövbeler Olsun reyting kurbanı oldu! Yayından kaldırılıyor

TRT 1’de yayınlanan aile komedi dizisi Tövbeler Olsun ekranlara bu hafta veda ediyor. Tövbeler Olsun reyting yarışında geride kaldı.
Takip et
Tövbeler Olsun reyting kurbanı oldu! Yayından kaldırılıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Güven Kıraç, Erkan Can, İpek Tuzcuoğlu, Çiçek Dilligil, Ünal Silver ve Seda Türkmen gibi oyuncuları kadrosunda bulunduran Tövbeler Olsun dizisinin fişi çekildi.

Reyting mücadelesinde geride kalan dizi, bu hafta yayınlanacak 31. bölümüyle seyirciye veda edecek.

İlk bölümü 9 Ağustos 2020’de ekrana gelen dizinin yayınlanan 28. yeni bölüm fragmanıyla Tövbeler Olsun’un son bölümü 25 Mart perşembe akşamı ekrana gelecek.

TÖVBELER OLSUN’UN KONUSU

Tövbeler Olsun dizisinde; başarılı ama “pinti” bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten cömertliğe giden büyük değişimi; bu değişimin “hatme çiçeğim” diyerek sevdiği ve seslendiği karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra’yı nasıl etkilediği; bu değişim sayesinde, eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile yaşam çizgilerinin kesişmesine dair kimi düşündüren, daha fazla da güldüren birbirinden enteresan olaylar zinciri meydana gelecek. Tövbeler Olsun dizisinin oyuncu kadrosunda öte yandan, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, SemBezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil,Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Kuvvetli ve Duru Baykal gibi birbirinden başarılı adlar yer alıyor… Proje tasarımı Hasan Kaçan’a ait olan dizinin yapımcılığını Mustafa Fener üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan imzasını taşıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.