Tosuncuk, Dolandırdığı Paraları Çatır Çatır Harcıyor

Kurduğu sistem üzerinden 80 bine yakın kişiyi dolandırarak yurt dışına kaçan 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın'ın teknede keyif sürdüğü yeni fotoğraflar ortaya çıktı.

Fakir fukarayı kandırarak dolandırdığı paralarla yurt dışına kaçan Tosuncuk gününü gün ediyor. Daha önce lüks yaşamına ilişkin görüntüleri ile haber olan Aydın, şimdi de eski karısıyla tekne turunda çekilen fotoğraflarıyla olay oldu. Son derece keyifli olduğu gözlenen Aydın’a ait görüntüler, kısa sürede bütün internet haber sitelerinde haber oldu.


Kurduğu saadet zinciri sistemiyle on binlerce kişiyi ağına düşürerek 1 milyar TL’nin üzerinde vurgun yapan Mehmet Aydın, uzun süredir yurt dışında yaşıyor. Burada vatandaştan dolandırdığı paralarla şatafat içinde yaşayan Tosuncuk’un ağına düşürdüğü mağdur vatandaşları çileden çıkartacak yeni kareleri gün yüzüne çıktı. Boşandığı eşiyle birlikte mavi tura çıkan Tosuncuk, fotoğraf karelerine yansıyan neşeli haliyle dikkat çekti.

PAYLAŞILDIĞI TARİH MANİDAR

Önceki gün görülen davada tutuklu kimsenin kalmaması ile umutları yeşeren Mehmet Aydın’ın peşine bu fotoğrafları basına servis etmesi manidar bulundu. Sosyal medyada da elden ele dolaşan fotoğraflar, çok sayıda yorum aldı. Bazı kullanıcılar, Aydın’a para kaptıran vatandaşları alaycı bir dille eleştirdi. Bazı sosyal medya kullanıcıları da devlet yetkililerine çağrıda bulunarak Aydın’ın adalet önüne çıkartılarak hesap vermesi gerektiğini savundu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı