adplus-dvertising

Toplu mezar iddiasında provokatör detayı

Sosyal medyada yer verilen videoda “şehitlikte sayısız mezar kazılıyor” iddialarında bulunan şahıs gözaltına alındı. Çok sayıda suç kaydı çıkan şahsın, provokatör olduğu duyuruldu.
Takip et
Toplu mezar iddiasında provokatör detayı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gaziantep’te iş makinaları ile mezar kazma ve boş mezarların bulunduğu görüntüleri ”Gaziantep Şehitlik’te sayısız mezar kazılıyor” iddiasıyla sosyal medyada paylaşan şahsın M.H. olduğu tespit edilirken, şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Şahsın ”tehdit, hakaret, şantaj, mala zarar verme, kasten yaralama, örgüt kurma hırsızlık, yankesicilik gibi çeşitli suçlardan kaydı bulunduğu tespit edildi.

Provokatör ayrıntıyı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlı bünyesindeki Dezenformasyonla Mücadele Merkezi Koordinatörü İdris Kardaş, Gaziantep’te toplu mezar kazılıyor iddiasında bulunan M.H.’nin yakalandığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Şahsın kelepçeli fotoğrafını da paylaşan Kardaş, “Gaziantep’te toplu mezar kazılıyor, iddiasında bulunan provokatör yakalandı. Provokatör M.H. adlı şahsın; tehdit, hakaret, mala zarar verme, kasten yaralama, şantaj, suç işlemek maksadıyla örgüt kurma, hırsızlık ve yankesicilik vb. gibi suç kayıtlarının olduğu öğrenildi” ifadelerini kullandı.

Toplu mezar iddiasında provokatör detayı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.