Topladığı çöpleri atan ekipleri ağlayarak izledi!

İstanbul, Tuzla'da ihbar üzerine bir eve giden ekipler 16 tonluk çöp yığını ile karşılaştı. Çöpleri toplayıp evinin bahçesine getiren vatandaş ise ekiplerin çalışmasını izlerken göz yaşlarına hakim olamadı.
Takip et
Topladığı çöpleri atan ekipleri ağlayarak izledi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Tuzla’da bir vatandaş, çöp konteynerlerinden topladığı 16 ton çöpü evinin bahçesinde biriktirdi. Sıcak havanın etkisiyle kokan ve çevreye rahatsızlık veren çöpler, vatandaşların şikayeti üstüne Tuzla Belediyesi ekipleri tarafından temizlendi. Tuzla’nın İstasyon Mahallesi’nde yaşayan ve akli dengesi yerinde olmayan bir vatandaş, çöp konteynerinden topladığı ortalama 16 ton ağırlığındaki çöpleri, evinin bahçesine taşıdı.

Vatandaşların Tuzla Belediyesi’ni arayarak şikâyet etmesi üstüne çöp dolu bahçeye gelen Tuzla Belediyesi Zabıta Ekipleri’nin olumsuz vaziyeti belirlemesi üstüne Tuzla Belediyesi temizlik görevlileri çöpleri temizledi. Temizlenen ortalama 16 ton olan çöp, ayrıştırılarak geri dönüşüme kazandırıldı. 16 ton çöpü bahçesine toplayan vatandaş, çöplerin temizlenmesini gözleri dolarak izledi.

“ÇEVREDEN BULDUĞU ÇÖPLERİ GETİREREK BAHÇESİNE YIĞIYOR”

Çöp dolu bahçeye gelerek araştırmalarda bulunan Tuzla Belediyesi Zabıta Memuru Ramazan Çavdar,” Akli dengesi yerinde olmayan bir vatandaşımız var. Burada ailesi ile birlikte yaşıyor. Fakat, kendisinin çöp toplama hastalığı var. Çevreden bulduğu çöpleri getirerek bahçesine yığıyor. Bu çöpler kokmaya başlayınca buradaki vatandaşlardan tarafımıza şikayetler geliyor. Biz de bu şikayetlere istinaden yaptığımız denetimde buranın olumsuzluk teşkil ettiğini belirledik. Tuzla Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ile birlikte organize bir biçimde çöp evi boşaltıyoruz” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.