Tonlarca Kayanın Altında Kalan Sürücü, Can Verdi

Aracıyla Susurluk istikametine doğru yol alan sürücü, yanındaki taş yüklü kamyonun kontrolden çıkıp üzerine devrilmesi üzerine korkunç şekilde can verdi.

Balıkesir’e bağlı Susurluk’ta yağan yağmurdan sonra ulaşımın güçlükle sağlandığı yolda içi dev kaya parçalarıyla dolu kamyon, Gökhan Tokat’ın kullandığı aracın üzerine devrildi. Duyanların ağızlarını açık bırakan kazada aracıyla birlikte kayaların altında kalan sürücü, feci şekilde can vererek yaşamını yitirdi.

Dün Balıkesir’de meydana gelen trafik kazası akıllara durgunluk verdi. Taş yükleyip inşaat alanına götüren bir kamyon, sürücünün bir anlık dikkatsizliği sonucu kontrolden çıktı. Sürücünün uzun süre toparlamaya çalıştığı kamyon, bu esnada yanında geçmekte olan Gökhan Tokat’ın kullandığı otomobilin üzerine devrildi. Kazada kamyondaki taşların üzerine devrilmesi ile neye uğradığını şaşıran talihsiz sürücü, korkunç şekilde can verdi.

KAMYON SÜRÜCÜSÜ ÜZGÜN OLDUĞUNU BELİRTTİ

Korkunç kaza sonrası kamyon sürücüsü gözaltına alındı. Emniyet’teki ilk ifadesinde yol çamurlu olduğu için kamyonun kontrolünü kaybettiğini belirterek yaşanan olaydan dolayı büyük üzüntü duyduğunu belirtti. Ekiplerin sıkıştığı yerden çıkararak cenaze arabasına koyduğu Gökhan Tokat’ın yakınları ise kaza yerinde sinir krizi geçirdi. Tokat’ın yaşamını yitirdiği olay yerinde daha önce de çeşitli kazaların meydana geldiğini belirten vatandaşlar, yetkililerden buna bir önlem almalarını istedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı