Tom Holland Herkesten Gizlediği Sevgilisiyle Yakalandı!

Tom Holland, Londra'daki Hyde Park yakınlarında uzun süredir sakladığı kız arkadaşıyla görüntülendi.

Tom Holland, Londra’da Hype Park yakınlarında kız arkadaşıyla görüntülendi. Örümcek Adam rolüyle ünlenen genç oyuncunun, aynı filmden rol arkadaşı olduğu Zendaya ile sevgili olduğu konuşuluyordu. Çekilen fotoğraflar dedikoduların ortadan kalkmasını sağladı.


Sevgi dolu ve mutlu gözüken çift, bir bardan içecek alırken yakalandı. Tom Holland’ın sevgilisinin adının Olivia Bolton olduğu öğrenildi. Bir dijital prodüksiyon şirketi için çalışan Olivia Bolton ile Tom Holland’ın uzun zamandır birlikte olduğu iddiası da ortaya atıldı. Dedikodulara göre Tom Holland ve Olivia Bolton’un aileleri uzun yıllardır dostlar. Fakat, Tom ve Olivia arasındaki aşkın ortaya çıkması biraz zaman aldı. İddiaları ortaya atan kaynağa göre, ikilinin birlikteliğini aileleri de onaylıyor.

UZUN SÜREDİR BİRLİKTELER

Tom Holland’ın hayranları, ikilinin çocukluktan bu yana arkadaş olduklarını sosyal medya hesaplarından keşfetti. Tom Holland’ın 27.2 milyon takipçili Instagram sayfasından Olivia Bolton’u takip ettiği ortaya çıktı. İkili uzun zamandır birlikteliklerini gizlediler. İddialara göre yeni filmin kampanyasının yürütüldüğü dönemde, hiçbir ünü olmayan Olivia ile birlikteliğinin kampanyaya destek vermeyeceği düşünüldü. Tom Holland ve Zendaya dedikodusu ise filmin tanıtımı için iyi bir reklam olarak görüldü. Filmin vizyona girmesi ve beklenen ilgili görmesinin ardından Tom Holland, kız arkadaşıyla özgürce gezmeye ve görüntülenmeye başladı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı