Tolga Çevik, Sahneye Eşofmanla Gelen Bir Genci Kovduğunu Açıkladı

Tolga Çevik, 2008 yılında sahneye eşofmanla çıkan bir genci kovduğunu açıkladı. Çevik'in bu sözleri tepki toplarken, "Cem Yılmaz'ı neden kovmadın?" dendi.

Caner Özyurtlu’nun Youtube üstünden ekranlara getirdiği ‘Loş Sohbet’ programının bu haftaki konuğu başarılı komedyen Tolga Çevik oldu.


SEYİRCİYİ SAHNEDEN KOVDUĞUNU ANLATTI

Tolga Çevik, programda 2008 senesinde bir seyirciyi sahneden kovduğunu açıkladı. Komedyenin bu açıklamaları sosyal medyada gündem olurken, Çevik’e tepkiler gittikçe arttı.

Tolga Çevik, “Ben 2008 senesinde eşofmanla sahneye çıktığı için bir çocuğu kibarca kovduğumu hatırlıyorum. 19 yaşında bir çocuk, altında eşofman var. Ben gerçekten çok sinirlendim. Kibarca söyledim ona ama. Dedim ki ‘Ben seni smokinle karşılıyorum, sen 1885 Ses Tiyatrosu’na eşofmanla mı geldin’ diyerek sahneden gönderdim” dedi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ GÖSTERDİLER

Çevik’in bu sözlerine “Gencecik çocuk kovulur mu?” diyerek tepkisini ifade eden herkes Cem Yılmaz’ın da eşofmanla sahneye çıktığını anımsattı.

Fox TV’de 2018 senesinde ekranlara gelen ‘Tolgshow’ programının 2. bölümüne Cem Yılmaz gelmişti. Fakat ünlü komedyen de Tolga Çevik’in sahnesine eşofmanla çıkmıştı.

“CEM YILMAZ’I NEDEN KOVMADIN?”

Haliyle bu durumu anımsatan sosyal medya kullanıcıları, “19 yaşındaki bir genci kovmak basit! Cem Yılmaz’ı niçin kovmadın?” diyerek tepki gösterdiler.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı