Tolga Çevik Eşofmanlı Seyirciyi Sahneden Kovduğunu İtiraf Etti

Ünlü komedyen Tolga Çevik, Caner Özyurtlu'nun programına konuk oldu. Sahneye davet ettiği seyircinin eşofmanını görünce kovduğunu söyledi.

Youtube’da yayın yapan Caner Özyurtlu’nun sunduğu Loş Muhabbet isimli programda, Tolga Çevik konuk oldu. Ünlü komedyen Tolga Çevik 2008 yılında bir seyirciyi sahneden kovduğunu itiraf etti. Tolga Çevik’in bu sözleri sosyal medya da gündeme oturdu.  Ünlü komedyen Tolga Çevik’e sosyal medya üzerinden tepki yağdı.


TOLGA ÇEVİK EŞOFMANLA GELEN SEYİRCİYİ KOVMUŞ

Caner Özyurtlu’nun sunduğu Youtube programına konuk olan ünlü komedyen Tolga Çevik, “Ben 2008 yılında eşofmanla sahneye çıktığı için bir çocuğu kovduğumu biliyorum sahneden kibarca. 19 yaşında bir çocuk, altında eşofman var. Ben hakikaten çok sinirlendim. Kibarca anlattım ona ama. Dedim ki ‘Ben seni smokinle karşılıyorum, sen 1885 Ses Tiyatrosu’na eşofmanla mı geldin’ diyerek sahneden indirdim.” ifadelerine yer verdi.

CEM YILMAZ DA EŞOFMANLA KATILMIŞTI

Tolga Çevik’in bu sözlerine karşılık sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. “19 yaşındaki bir genci kovmak kolay! Cem Yılmaz’ı neden kovmadın?” şeklinde tepkiler geldi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı