adplus-dvertising

TOKİ’den yeni indirim müjdesi! Borcunu erken ödeyene indirim kampanyası

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, TOKİ’den aldığı evin borcunu erken ödeyerek tapusunu hemen almak isteyenler için indirim kampanyasının yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacağını duyurdu.
Takip et
TOKİ’den yeni indirim müjdesi! Borcunu erken ödeyene indirim kampanyası
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bakan Murat Kurum, TOKİ’den aldığı evin borcunu erken ödeyerek tapusunu hemen almak isteyenler için indirim kampanyasının yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacağını duyurdu.

Son dakika haberi: ‘İlk Evim, İlk İş Yerim’ adı verilen, TOKİ tarafından inşa edilecek sosyal konut projesine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Başvurular kısa sürede milyonları aşarken Bakan Kurum bu kez TOKİ’den daha önce ev alan ve borcu devam edenlerle ilgili “bir müjdeleri olduğunu” dile getirdi. Kurum, söz konusu indirim kampanyasının ayrıntılarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yarın açıklanacağını duyurdu.

TOKİ’den yeni indirim müjdesi! Borcunu erken ödeyene indirim kampanyasıTOKİ’den yeni indirim müjdesi! Borcunu erken ödeyene indirim kampanyası TOKİ’den yeni indirim müjdesi! Borcunu erken ödeyene indirim kampanyasıTOKİ’den yeni indirim müjdesi! Borcunu erken ödeyene indirim kampanyası

“ÖDEMEDE KOLAYLIK SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Kurum sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

  • Bugüne kadar tam 1 milyon 170 bin konut inşa eden TOKİ’mizin tecrübesiyle; milletimize uygun fiyatlı güvenli konutlar sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. İlk Evim İlk İş Yerim projemiz de bu hedefle yola çıkmış; yerli ve milli imkânlarla yapılan bir MİLLET kampanyası!
  • Kampanyamızda maliyet üzerinden yaptığımız % 40 indirimle vatandaşımıza en uygun şartları oluşturmaya çalıştık. Ödeme sırasında da kolaylıklar sağlamaya devam edeceğiz. Ayrıca daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için de bir MÜJDEMİZ var.

“İNDİRİM KAMPANYAMIZ HAZIR”

  • Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için İNDİRİM KAMPANYAMIZ hazır. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yarın açıklayacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin yararına ne varsa yapmaya devam edeceğiz.
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.