adplus-dvertising

Togg, Osman Gazi Köprüsü’nden geçti!

Yerli ve milli otomobil Togg'un piyasaya çıkmasına az bir süre kala testlerde hızlandırıldı. Otoyollarda testi başlanan Togg son olarak Osman Gazi Köprüsü'nde görüldü.
Takip et
Togg, Osman Gazi Köprüsü’nden geçti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Togg trafikte test edilmeye başlandı. 29 Ekim 2022 tarihinde fabrikası açılacak olan Togg’un test sürüşleri devam ediyor. Dünyanın zorlu coğrafyalarında çeşitli testlere tabi tutulan Togg bu sefer de İstanbul-İzmir Otoyolu’nda görüntülendi.

KAMUFLAJLI OTOMOBİLLER YOLLARDA

Kamuflajlı iki araba güvenlik tedbirleri dahilinde test edildi. Test plakası takılarak trafiğe çıkan Togg arabalara ilişkin “Bütün güvenlik tedbirlerimizi alarak gerçek yol şartlarında yaptığımız kullanıcı deneyimi testlerimiz planlarımız doğrultusunda devam ediyor” dendi.

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ’NDEN GEÇTİ

Türkiye’nin dev projelerinden olan Osmangazi Köprüsü’nü kullanan Togg’un görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşıldı. Kısa süre sonra satışa çıkacak olan Togg’a ilişkin fiyat belirlenmedi. Geçtiğimiz günlerde Togg’dan yapılan açıklamada fiyat ve satış kanallarına ilişkin gerçekle örtüşmeyen açıklamalara itibar edilmemesi gerektiği söylenmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.