adplus-dvertising

TMOK Üyesi Elif Özdemir, Akdeniz Oyunları’nı değerlendirdi

Akdeniz Oyunları’nı değerlendiren Gloria Sports Arena yöneticisi, TMOK Yönetim Kurulu Mensubu ve Akdeniz Oyunları İcra Kurulu Mensubu Elif Özdemir, “İtalya’nın sonrasında ülkemiz 45 altın, 26 gümüş, 37 bronz olmak üzere toplam 108 madalya elde ettik. Bütün sporcularımızı, yöneticileri ve antrenörlerini kutluyorum” şeklinde konuştu.
Takip et
TMOK Üyesi Elif Özdemir, Akdeniz Oyunları’nı değerlendirdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Futboldan güreşe, bokstan atletizme, yüzmeden basketbola kadar birçok branş için hem Türk milli takımlarının hem de Avrupa’nın mühim takımlarının kamp merkezlerinden biri olan Gloria Sports Arena’nın yöneticisi ve aynı zamanda da Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin (TMOK) en genç yönetim kurulu mensubu, Akdeniz Oyunları İcra Kurulu Mensubu olan Elif Özdemir, Akdeniz Oyunları’nı değerlendirdi. Özdemir, “Takım halinde Fransa ve İspanyaya gibi spor ülkelerini geride bırakarak tarihimizde ikinci defa Akdeniz oyunlarında ikinci sırayı aldık. Bütün federasyonlarımız kafilelerimizi en doğru biçimde bu organizasyona hazırladılar. Bakanlığımızın ve TMOK’un destekleri ile çok güzel bir organizasyon geçirdik. İtalya’nın sonrasında ülkemiz 45 altın, 26 gümüş, 37 bronz olmak üzere toplam 108 madalya elde ettik. Bütün sporcularımızı, yöneticileri ve antrenörlerini kutluyorum” ifadelerini kullandı.

“Avrupa’nın en iyi sports ve sağlık otellerinin arasındayız”

Gloria Sports Arena olarak birçok spor branşına ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahip olduklarının da altını çizen Özdemir, “Dedem Nuri Özaltın, Türkiye’de ilk golf kulübünü kuranlardan biridir. Avrupa’nın en iyi Sports ve Sağlık otellerinin arasındayız. Futboldan basketbola, güreşten boksa, atletizmden yüzmeye, voleybola kadar çeşitli branşlar için kamp ve antrenman imkanlarına sahibiz” cümlelerine yer verdi.

TMOK Üyesi Elif Özdemir, Akdeniz Oyunları’nı değerlendirdi

TMOK Yönetim Kurulu Üyeliği ve Akdeniz Oyunları Yönetim Kurulu’ndaki görevlerinde maksimum başarı için katkı temin etmek istediğini dile getiren Elif Özdemir, ilerleyen senelerde ise ulusal ve uluslararası spor dünyasında yararlı olabilecek her platformda görev almak istediğini sözlerine ekledi.

“Türk kadınının kuvveti açıkça görülüyor”

Elif Özdemir, konuşmasında Türk kadınının kuvvetine de değindi. Türk kadınlarının farklı alanlarda ilklere imza attığını söyleyen Özdemir, “Hem spor federasyonlarında hem antrenörlükte hem de yöneticilikte çok kuvvetli olduğumuz açıkça görülüyor. Bu uzun senelerdir bütün dünya tarafından biliniyordu, uluslararası müsabakalarda sporcularımızın başarılı ile bu gücümüz artarak devam ediyor” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.