adplus-dvertising

Tivibu’dan Haziran’da ‘Babalar Günü’ne özel içerikler

Tivibu’da Haziran ayında Babalar Günü’ne özel yapımlar seyirciyle buluşurken, Tom Cruise’un aksiyon filmleri ekrana gelecek. İzleyiciler, Discovery+ kanalında ekrana gelen birbirinden enteresan belgesellerle bu ay da ekran başında kaliteli vakit geçirecekler.
Takip et
Tivibu’dan Haziran’da ‘Babalar Günü’ne özel içerikler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, dramdan komediye, fantastikten bilim kurguya birbirinden özel içeriği izleyicisiyle buluşturmayı sürdürüyor. Babalar Günü’ne özel filmlerin ön plana çıktığı Haziran ayında, 93’üncü Akademi Ödülleri (Oscar) En İyi Uluslararası Film Dalı’nda Türkiye adayı olarak gösterilen ‘7. Koğuştaki Mucize’, zihinsel engeli bulunan ve haksız yere idam cezasına çarptırılan Memo’nun, kızı Ova’ya olan bağlılığını konu alıyor. Türk sinemasında geniş yankı uyandıran ‘Ayla’, ‘Sen Benim Her Şeyimsin’ ve ‘Babam’ın aralarında bulunduğu içerikler 15-29 Haziran arasında ‘Babalar Günü Klasörü’nden izlenebilecek.

Tivibu’dan Haziran’da ‘Babalar Günü’ne özel içerikler

‘Ayla’
Kore Gazisi Astsubay Süleyman Dilbirliği’nin gerçek hikayesi olan film, Kore Savaşı’na Türkiye’den asker olarak gönderilen Süleyman Dilbirliği ve sonradan Ayla ismini koyduğu öksüz kalmış Koreli bir kız çocuğu arasındaki bağı anlatıyor.

“Sen Benim HerŞeyimsin”
Yönetmenliğini Tolga Örnek’in üstlendiği, başrolünde Tolga Çevik’in olduğu, “Sen Benim Her Şeyimsin”, bir anda baba olduğunu öğrenen Sedat’ın çocuğuna bakmak mecburiyetinde kalmasıyla başlayan duygusal ve eğlenceli bir baba-kız hikâyesi.

Tivibu’da Tom Cruise rüzgârı
Dijital televizyon platformu, dünya sinemasında geniş yankı uyandıran Görevimiz Tehlike serisinin hepsini ‘Tom Cruise Filmleri Klasörü’ ile 8 Haziran’da ekranlara getiriyor. İzleyicileri amansız bir aksiyona sürükleyen serinin 2018 senesinde vizyona giren son filmi ‘Mission Impossible: Fallout’, seyredenlere görsel bir şölen sunuyor.
Beğenilen serinin yanı sıra meşhur oyuncunun başrolünde bulunduğu ‘Dünyalar Savaşı’, ‘Yarının Sınırında’, ‘Jack Reacher: Kesinlikle Geri Dönme’ ve benzeri aksiyon dolu yapımlar seyircileri ekranlara kilitleyecek.

Tivibu’dan Haziran’da ‘Babalar Günü’ne özel içerikler

Discovery+’a ait belgeseller
Bilim kurgudan doğaya, suçtan tarihe birçok türde farklı belgesel içeriğini bünyesinde barındıran Discovery+ dijital televizyon platformunda izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Discovery+ için özel olarak üretilen “Valley Of The Kings: The Lost Tombs” (Krallar Vadisi: Kayıp Mezarlar), “Meet The Meerkats” (Mirket Ailesi ile Tanışın), “Expedition: Back To The Future” (Keşif: Geleceğe Dönüş), ve “Roswell: The Final Verdict” ve “Estonia” gibi belgeseller başta olmak üzere ortalama 90 saatlik belgesel arşivi ekranlara geliyor.

“How Do Animals Do That?” (Hayvanlar Bunu Nasıl Yapıyor?), “Coyote Peterson: Brave The Wild”, “Fog Of Murder” (Cinayet Sisi), “Killers of the Cosmos” (Uzaydaki Tehlike) gibi 500 saate yakın pek çok program da Belgesel klasöründe yer alıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.