adplus-dvertising

Tivibu’dan Anneler Günü’ne özel yapımlar

Dijital televizyon platformu Tivibu, Mayıs ayında birbirinden başarılı yapımları ekrana getiriyor. 9 Mayıs’a kadar bütün kanallar abonelere açık olurken 4-18 Mayıs tarihleri arasında ise ‘Anneler Günü Klasörü’nde yer verilen ‘Anneler Günü’ temalı filmler Sinema Paketi izleyicileriyle buluşuyor.
Takip et
Tivibu’dan Anneler Günü’ne özel yapımlar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türk Telekom’un, dijital televizyon platformu Tivibu Mayıs ayında birbirinden özel içerikleri ‘Anneler Günü’ klasöründe seyircilerin beğenisine sunacak. Dijital televizyon platformu, ek olarak Ramazan Bayramı’na özel olarak platformda yer verilen bütün kanalları 9 Mayıs tarihine kadar bütün abonelere açacak.

‘Anneler Günü’ klasöründe Anneler Günü’ne özel yapımlar
Dijital televizyon platformu, Anneler Günü Klasörü’nde abonelerin beğenisine sunulan ‘Babylon Sisters’, İtalya’da yaşayan göçmen birkaç kadının ailelerinin kaderini kurtarmaya çalışmasını ve kardeşlik hikâyesini konu alıyor. Öte Yandan kızını geride bırakarak gideceği, Uluslararası Uzay İstasyonu’nda bir sene sürecek bir göreve hazırlanan kadın astronotun yaşamını anlatan ‘Proxima’, yeni doğacak bir bebeği evlat edinmenin mutluluğunu yaşayan genç kadının öyküsünü içeren ‘A Sort of Family’ gibi başarılı yapımlar da ‘Anneler Günü’ klasöründe yer alacak.

Ödül alan filmler seyircilerle buluşuyor
Sinema Paketi abonelerinin izleyebildiği Ödüllü Filmler Klasörü’nde; geçirdiği otomobil kazası ardından yaşamı değişen John Callahan’ın mücadelesini anlatan ‘Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot’, 1953 selleri sırasında çiftliğini kaybedip İtalya’nın Puglia kasabasında lale yetiştiriciliği yapmaya başlayan bir adamın yaşadıklarının ele alındığı ‘Tulipani’, oğlu ile arasındaki soğukluğu ortadan kaldırmaya çalışan bir kadının yaşamının aktarıldığı ‘Lara’ gibi başarılı filmler yer alacak.

Klasörde aynı zamanda Cannes Film Festivali’nde ödül almış filmler de bulunuyor. Sri Lanka’daki iç savaşta savaşan Dheepan’ın mücadelesinin anlatıldığı ‘Dheepan’, sağlık problemlerini sebebiyle çalışamayan Daniel Blake’ın yaşamının ele alındığı ‘I, Daniel Blake’ hırsızlık yaparak geçimini sürdüren Osamu ve ailesinin küçük bir kıza rastlamasıyla hayatlarının nasıl değiştiğini anlatan ‘Shoplifters’, İkinci Dünya Savaşı sonrası Soğuk Savaş döneminde Viktor ve Zula’nın imkânsız aşkını konu alan ‘Cold War’ gibi ödüllü yapımlar da platform abonelerine sunuluyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.