adplus-dvertising

Tır Şoförü Tolga Karel’in 3. Kez Çocuğu Oldu

Bir dönemin en ünlü simalarından Tolga Karel, oyunculuğu bırakarak Amerika'da tır şoförlüğü yapıyor. Tolga Karel 3. kez baba olmanın mutluluğunu yaşıyor
Takip et
Tır Şoförü Tolga Karel’in 3. Kez Çocuğu Oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir dönemin en ünlü simalarından Tolga Karel, oyunculuğu bırakarak Amerika’da tır şoförlüğü yapıyor. Tolga Karel 3. kez baba olmanın mutluluğunu yaşıyor. 2000 ve 2012 yılları arasında evdeki yabancı, yaprak dökümü, ödünç hayat ve bir zamanlar osmanlı dizileriyle beğeni toplayan Tolga Karel, Survivor’da da yarışmıştı. Oyunculuğu bırakarak Amerika’ya yerleşen Tolga Karel, dün 3. kez baba olmanın mutluluğu içerisinde. Sosyal medyadan hayranları ile mutluluğunu paylaşan Karel çocukları ve eşiyle fotoğraf koydu.

TOLGA KAREL: NESLİCAN ANNEM GİBİ

Oyunculuğu bırakarak Amerika’ya yerleşen Tolga Karel, dün 3. kez baba olmanın mutluluğu içerisinde. Sosyal medyadan hayranları ile mutluluğunu paylaşan Karel çocukları ve eşiyle fotoğraf koydu. Yaptığı paylaşımda vefat eden Neslican Tay’dan da bahseden Tolga Karel, “Yaşam ile ölüm arasında ince bir çizgi de aynı saatlerde Oğlum Kenan’ın doğumunu karşılarken Neslican Tay’ın ölümünün haberi geliyor… Neslican Rizeli bir Karadeniz kızı! Tıpkı Annem gibi savaşçı hırçın ama olmuyor tutunamıyor hayata… Sevincim ve üzüntüm birbirine karışıyor… Hoşgeldin Kenan, hoşça kal Karadeniz’in Asi kızı Rabbim öyle büyük ki, sevdiği bir kulunu yanına alırken diğerini veriyor aynı saatlerde… Bir kez daha anlıyorum bedenimiz fani, ruhlarımız Allah’a emanet.” dedi.

Tır Şoförü Tolga Karel’in 3. Kez Çocuğu Oldu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.