Tır Şoförü Tolga Karel’in 3. Kez Çocuğu Oldu

Bir dönemin en ünlü simalarından Tolga Karel, oyunculuğu bırakarak Amerika'da tır şoförlüğü yapıyor. Tolga Karel 3. kez baba olmanın mutluluğunu yaşıyor

Bir dönemin en ünlü simalarından Tolga Karel, oyunculuğu bırakarak Amerika’da tır şoförlüğü yapıyor. Tolga Karel 3. kez baba olmanın mutluluğunu yaşıyor. 2000 ve 2012 yılları arasında evdeki yabancı, yaprak dökümü, ödünç hayat ve bir zamanlar osmanlı dizileriyle beğeni toplayan Tolga Karel, Survivor’da da yarışmıştı. Oyunculuğu bırakarak Amerika’ya yerleşen Tolga Karel, dün 3. kez baba olmanın mutluluğu içerisinde. Sosyal medyadan hayranları ile mutluluğunu paylaşan Karel çocukları ve eşiyle fotoğraf koydu.


TOLGA KAREL: NESLİCAN ANNEM GİBİ

Oyunculuğu bırakarak Amerika’ya yerleşen Tolga Karel, dün 3. kez baba olmanın mutluluğu içerisinde. Sosyal medyadan hayranları ile mutluluğunu paylaşan Karel çocukları ve eşiyle fotoğraf koydu. Yaptığı paylaşımda vefat eden Neslican Tay’dan da bahseden Tolga Karel, “Yaşam ile ölüm arasında ince bir çizgi de aynı saatlerde Oğlum Kenan’ın doğumunu karşılarken Neslican Tay’ın ölümünün haberi geliyor… Neslican Rizeli bir Karadeniz kızı! Tıpkı Annem gibi savaşçı hırçın ama olmuyor tutunamıyor hayata… Sevincim ve üzüntüm birbirine karışıyor… Hoşgeldin Kenan, hoşça kal Karadeniz’in Asi kızı Rabbim öyle büyük ki, sevdiği bir kulunu yanına alırken diğerini veriyor aynı saatlerde… Bir kez daha anlıyorum bedenimiz fani, ruhlarımız Allah’a emanet.” dedi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı