adplus-dvertising

TikTok Videolarda En Çok Kullanılan Şarkılar

Tik Tok kullanıcılarının videolarında tercih ettikleri ilk 10 şarkı yayınlandı. Listede Irmak Arıcı, İdo Tatlıses, Resul Dindar, Ezhel gibi birçok şarkıcı var...
Takip et
TikTok Videolarda En Çok Kullanılan Şarkılar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2019 yılında popülerliğinin doruk noktasına ulaşan TikTok, bu yıla damga vuran videolardaki şarkıları açıkladı.  TikTok, son dönemlerin en popüler video paylaşım uygulamalarından birisi haline gelmiş durumda. Ülkemiz de dahil olmak üzere tüm dünya genelinde oldukça yüksek indirme sayılarına ulaşan platformun temel amacı ise kullanıcıların, çektikleri kısa videoları takipçileriyle paylaşması üzerine kurulu.

En çok kullanılan sosyal medya kanallarından biri olan Tik Tok TOP 10’unu yayınladı. Listeye göre Irmak Arıcı’nın seslendirdiği “Olmaz Olmaz Bu İş Olamaz” şarkısı zirvedeyken, ikinci sırada her şarkısıyla listeleri sallayan Ezhel’in Ufo 361 ile çıkardığı “Wir Sind Kral” parçası yer alıyor.Ezhel’i Türkçe şarkılar arasında İdo Tatlıses’in “Olmadı”sı, Resul Dindar’ın “Mavi Boncuk”u, Berkcan Güven’in “Yeniden”i ve Tik Tok uygulaması sayesinde ünlü olan Bianca Ecem’in “Ejderhası var” şarkısı takip ediyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.