TikTok fenomenin ablası meğerse öz annesiymiş!

Meşhur TikTok fenomeni sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla dünya gündemine oturdu. Karol Lu adlı fenomen senelerce ablası sandığı kişinin esasında annesi olduğunu öğrendiğini belirtti.
Takip et
TikTok fenomenin ablası meğerse öz annesiymiş!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TikTok ünlüsü Karol Lu kendisini travmatize eden bir geçeği canlı yayında açıkladı.

Karol Lu 16 yaşındayken senelerce ablası sandığı kişinin esasında annesi olduğunu öğrendiğini belirtti.

Senelerce annesi ve babası sandığı kişinin esasında anneanne ve dedesi olduğunu öğrendiğinde büyük bir şok yaşadığını itiraf etti.

3 milyon kişi tarafından izlenilen videoda Karol Lu anne ve babası sandığı kişinin çok yoğun çalıştığını o yüzden ona ablasının bakmasının garipsemediğini belirtti.

NASIL ÖĞRENDİ?

Hiçbir zaman çok varlıklı olmadıklarını belirten Karol Lu 13 yaşında bir kamera almak istediğini ailesine belirtiyor. Fakat ailesi bunun için çalışıp kendi parasını kazanması gerektiğini söylüyor.

Böylece ablası sandığı esasında annesi olan kişi isterse erkek arkadaşının çiftliğinde çalışabileceğini belirtiyor.

Burada çalışmaya başladığı esnada ablası sandığı annesi ve erkek arkadaşı ayrılıyorlar ve adam genç kıza sana ‘sana yaşamını 180 derece değiştirecek bir şey’ söyleyeceğim diyor.

Karol Lu o dakikaları şu şekilde ifade ediyor;

“O anda ablamın esasında annem olduğunu ve ailemin 16 senedir bana yalan söylediğini anladım. Esasında o (eski erkek arkadaş) ne olduğunu söylemedi, yalnızca kemiklerimde hissettim” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.