Tiktok fenomeni Zeki Dayı öldü mü?

Günümüzde insanlar çektikleri videolar ile çok kısa sürelerde tanınabiliyor. Tiktok fenomeni Zeki Dayı’nın ölüp ölmediği insanlar tarafından oldukça çok merak ediliyor. Peki Tiktok fenomeni Zeki Dayı öldü mü? Cici Kız Zeki Dayım neden video paylaşmıyor?
Takip et
Tiktok fenomeni Zeki Dayı öldü mü?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tiktok bütün dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi haline dönüştü. Birçok insan tarafından merakla takip edilen platformda ünlü olmak aslında çok kolay.

Bundan dolayı son zamanlarda sosyal medya fenomenleri git gide artmaya başladı. Birçok Tiktok çeken insan ünlü olmaya başladı. Ancak çoğunun adını bilmiyor olabilirsiniz.

Tiktok’ta ünlü olan insanlardan birisi olan Zeki Dayı son zamanlarda insanlar tarafından oldukça çok merak ediliyor. İnsanlar uzun süredir video atmayan Zeki Dayı’nın durumunu merak ediyor. Birçok kişi tarafından merak edilen konu internette en çok “Tiktok fenomeni Zeki Dayı öldü mü?” şeklinde aratılıyor.

Söylediği aforizmalar ile dikkat çeken Zeki Dayı’nın ölüp ölmediği konusunda gelecek olursak maalesef yapılan paylaşımlara göre Cici Kız diyerek ünlenen Zeki Dayı kalp krizi sonucu vefat etmiştir. En son videosu 2019 tarihinde bulunuyor.  Allah Rahmet Eylesin…

Tiktok fenomeni Zeki Dayı öldü mü? Tiktok fenomeni Zeki Dayı öldü mü? Tiktok fenomeni Zeki Dayı öldü mü?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.