TikTok fenomeni olmak artık çok kolay

Bilgisayarın ve internetin hayatı uzun merkezinde yer alması ile birlikte bireyler öncelikle Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerine kullanmaya başlamıştır.
Takip et
TikTok fenomeni olmak artık çok kolay
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Facebook dünyada ilk kez milyonlarca kişinin aynı anda takipçi sahibi olduğu arkadaşlarını bulduğu diyalog kurduğu bir sosyal medya platformu idi. Bu sosyal medya platformu nu Instagram ve Twitter gibi uygulamalar takip etti. Bu uygulamalar ile bireyler özellikle kişisel blog gibi hikayelerinde duygu ve düşüncelerini fotoğraf ve videolarını paylaşma imkanı buldu. Daha sonra özellikle akıllı telefonlar en yaygın olarak kullanılması ile birlikte daha birçok sosyal medya platformu ortaya çıktı. Son yıllarda anlık videoların paylaşıldığı en önemli sosyal medya platformlarından biri de TikTok oldu. Ayrıca tiktok platformu bireylere oradaki bağışlar ve hediyeler sayesinde gelir kazanma imkanı da sağladı. Bunun anne tiktok platformu dünya çapında bireylerin kullanmaktan oldukça zevk aldıkları öncü platformlardan biri olmayı başardı.

Crovu ile TikTok takipçi satın alma işlemleri nasıl yapılır?

Dünya üzerinde en sık kullanılan dijital uygulamalardan biri olan TikTok takipçi satın alma olanakları da sunmaktadır. Yapılan araştırmalar sosyal medya platformlarında 10000 psikolojik sınırın olduğunu ortaya koymuştur. Bu 10.000 psikolojik eşik neticesinde bireyler 10000 ve üzerinde takipçisi bulunan hesaplara daha fazla güvenmekte bu güvenle gecesinde bu hesapları takip etmeye daha fazla meyilli hale gelmektedir. Crovu TikTok takipçi satın alma işlemleri bu platform sayesinde oldukça kolay bir biçimde yapılmaktadır. Bu uygulama ile bireyler diğer uygulamaların aksine takipçilerinin yavaş yavaş hesaplarına yüklemelerini sağlayabilir. Çünkü TikTok uygulamasının diğer uygulamalardan en büyük farkı da bir anda artan takipçilerin hemen fark ediliyor olmasıdır. Bu yüzden TikTok uygulamasında göze batmaz bir biçimde başarı elde edebilmek için takipçilerin yavaş yavaş hesaplara yüklenmesi gerekmektedir. Öte yandan TikTok uygulamasında takipçi sayısının artış göstermesi bu takipçi sayıları yüksek olan hesapları olan güveni artırmaktadır beni bu hesapların gelir elde etmesine daha fazla olanak sağlamaktadır. Crovu yapmış olduğu başarılı çalışmalar neticesinde Türkiye’de güvenilir düzenli ve müşteri memnuniyeti odaklı sosyal medya paylaşımları gerçekleştiren ve takipçi izlenme satın alma işlemlerini yerine getiren lider bir kuruluştur.

Crovu müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir

Ülkemizde sosyal medya platformları takipçi izlenme ve daha birçok hizmet gerçekleştiren köklü bir kuruluştur. Kurulduğu 2012 yılından bu yana en güvenli şekilde sosyal medyada takipçi satın almak görüntülenme ve izlenme satın alma işlemleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bu hizmet neticesinde sosyal medya kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen kuruluş olmayı başarmıştır. TikTok takipçi satın alma işlemlerini yaptığı gibi aynı zamanda Instagram Facebook Twitter YouTube gibi sosyal medya uygulamalarına da hizmet verir. Sadece satış öncesinde değil satış sonrasında da müşterilerinin her türlü sıkıntılarına karşı çözüm üretme odaklıdır. Oylar tamamen gerçek kişilerden oluşan ve güvenli hesaplardan takipçi kazandırma ile sosyal medyada fenomen olma yolunda hızlı bir şekilde ilerleme kaydedebilir. Sosyal medya platformlarından yüklenen satın alınan takipçilerim herhangi bir sebeple zaman içerisinde düşmesi nedeniyle oluşabilecek sıkıntılar da bireyler Crovu  ile iletişime geçerek sosyal medya platformlarındaki takipçileri geri kazanılabilir. Bunun içinde ekstra bir ücret ödemeleri ne gerek yoktur. Crovu her amaca ve her bütçeye yönelik olarak takipçi satın alma işlemlerini gerçekleştirmek için müşterilerine paket sunmaktadır.

Crovu her amaç ve bütçeye göre paketi barındırır

Crovu ülkemizde her amaç ve bütçeye uygun takipçi satın alma paketlerini bünyesinde barındırmaktadır. Firma müşterilerine kendi bütçelerine ve sosyal medyadaki kullanım amaçlarına uygun olarak satın aldıkları takipçilerin dakikalar içerisinde bireylerin hesaplarına yüklemektedir. Sadece Facebook bu hızın istisnasını oluşturur. Facebook uygulaması için alınacak olan takipçiler genel anlamda 24 ile 48 saat arasında hesaplara yüklenmektedir. TikTok takipçi satın alma işlemini gerçekleştiren bireyler Crovu üzerinden kendileri için en uygun olan paketi seçip güvenli ödeme seçenekleri ekranına geçerler. Crovu uygulaması kurulduğu günden bu yana kişisel verilerin korunması kanunu başta olmak üzere bireylerin tüm verilerini saklı tutmaktadır. Bu yüzden kişiler işleri rahat bir biçimde o platform üzerinden kredi kartlarını veya banka kartlarını kullanarak takipçi veya görüntülenme satın alabilirler. Satın alınan bu takipçiler kesinlikle gerçek kişilerden oluşur. Bireylere sıkıntı oluşturabilecek ya da sosyal medyadaki prestij larını sarılabilecek güvensiz ve sıkıntılı hesaplar kesinlikle kullanılmaz.

Sosyal medyada fenomen olmak bir tık kadar yakınınızda

Sosyal medya platformları üzerinde fenomen olabilmek için öncelikle izlenmeye ve takipçi sayısında artış olması gerekir. Sosyal medya fenomenleri YouTube başta olmak üzere kullanmış oldukları hesaplar neticesinde gelir de elde edebilmektedir. Ayrıca sosyal medya platformları sayesinde hayatımıza yepyeni meslekler girmiştir. YouTube kanalı üzerinden milyonlarca kişiye ulaşan bu noktada video çekerek takipçileriyle paylaşan kişilere YouTuber denilmektedir. Uygulama üzerinden bireyler ne kadar çok izlenme ve takipçi sayısına ulaşır varsa o kadar başarılı olurlar ve para kazanabilirler. Öte yandan yine TikTok uygulaması veya Instagram uygulamasında da influencer kavramı karşımıza çıkar. İnfluencerlar ise sosyal medyada fenomen olmaları nedeniyle markaların ve kullandıkları ürünlerin tanıtımını gerçekleştiren kimselere denilmektedir. Ülkemizde gerçekten ciddi takipçileri olan fenomen ve influencer büyük paralar kazanabilmektedir. Bu derecede başarılı olmalarının sırrı da takipçi sayılarının fazla olmasıdır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.