adplus-dvertising

TikTok fenomeni gelecekten geldiğini söyleyerek uzaylılar konusunda uyardı!

‘Aesthetictimewarper’ adlı bir TikTok kullanıcısı 2022 senesinde meydana gelecek bir olaya dikkat çekerek tarih verdi. TikTok kullanıcısı, 24 Mayıs 2022’de uzaylılar ile insanlar arasında savaş başlayacağını iddia etti.
Takip et
TikTok fenomeni gelecekten geldiğini söyleyerek uzaylılar konusunda uyardı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemde sosyal medyada zaman yolculuğu en popüler konulardan biri haline geldi. ‘Timetravel’ etiketiyle paylaşım yapan kullanıcılar gelecekten günümüze ulaştıklarını dile getirerek pek çok konuda insanlığı bilgilendirdiklerini söylüyorlar. Sosyal medyada viral olan bir paylaşımda ‘aesthetictimewarper’ adlı kullanıcı 2300 senesinden geldiğini iddia ederek 2022 yılında insanlığı bekleyen vaziyetlere dair açıklamalar yaptı. 2300 senesinden geldiğini söyleyen kullanıcı 24 Mayıs 2022 tarihini belirtti ve dünyayı bekleyen enteresan bir vaziyeti anlattı.

“GEZEGENİ İSTİLA EDECEKLER”

‘Aesthetictimewarper’ adlı zaman yolcusu 24 Mayıs 2022’de uzaylıların dünyaya ineceğini ve ardından insanlarla enteresan bir savaş başlatacaklarını iddia etti. Zaman yolcusunun iddialarına göre, uzaylılar ve insanların iletişimi ilk olarak barışçıl başlayacak ardından ise ortaya anlaşmazlıklar çıkacak. Aradaki ilişkinin gerilmesi neticesinde iki grup arasında savaş başlayacak.

Uzaylıların dünyayı işgal edeceğini iddia eden zaman yolcusu, iki grup arasındaki savaşın gelişmiş teknolojik cihazlarla yapılacağını söyledi. Bazı sosyal medya kullanıcıları iddialara inanırken kimileri ise kullanıcının sosyal medyada dikkat çekmek için bir hikaye yarattığını söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.