TikTok fenomeni Destina Masal Güler pompalı tüfekle öldürüldü!

TikTok fenomeni Destina Masal Güler, erkek arkadaşı Halil Mert’le beraber pompalı tüfekle uğradığı saldırıda yaşamını yitirdi. Saldırıdan yaralı olarak kurtulan Mert, Kemal Çalık’ın kendilerine ateş açtığını öne sürdü. Çalık tutuklandı.
Takip et
TikTok fenomeni Destina Masal Güler pompalı tüfekle öldürüldü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ankara’da yaşayan sosyal medya fenomeni Destina Masal Güler, 4 aydır kaportacı Halil Mert’le beraberdi. Çift, 13 Mayıs günü Halil Mert’in Mamak’taki evinin bahçesinde otururken, bir arabadan üzerlerine pompalı av tüfeğiyle 3 el ateş açıldı. Başından ve boynundan vurulan 31 yaşındaki Güler yaşamını yitirdi, Halil Mert ise hafif yaralı olarak kurtuldu.

“DESTİNA’NIN ÜZERİNE KAPANDIM AMA ÖLDÜ”

Halil Mert jandarmada verdiği ifadede, “Kemal Çalık’la o gün uyuşturucu sattığı için kavga etmiştik. Kemal beni darp etti, arkadaşı ise sol kolumdan ve belimden bıçakladı. İkisinden de şikayetçi olmadım. Birkaç saat sonra beyaz renk bir araçtan bize ateş açtılar. Otomobildeki kişi Kemal Çalık’tı. Destina fazla yara almasın diyerek üstüne kapandım ama öldü. Çalık da kaçtı” şeklinde konuştu.

“DESTİNA BANA VURMADI AMA ALAY ETTİ”

Jandarmaya teslim olan Kemal Çalık, saldırıdan bilgisi olmadığını öne sürerek kendisini şu şekilde savundu: “Halil Mert ve 4 arkadaşı bana ve arkadaşlarıma saldırdı. Beni bir araca bindirip evlerine götürdüler. Köpeklerini bana doğru kışkırtıp arada kafama yumruk attılar. Destina Masal Güler de yanlarındaydı. O vurmadı ama benimle alay etti. Fırsatını bulup yanlarından kaçtım. Köpekleri peşimden koşup bacağımdan ısırdı. Parkta otururken babam aradı. Jandarmanın beni aradığını söyleyince buraya geldim.”

CİNAYET ALETİ EVİNDEN ÇIKTI

Jandarma ekipleri cinayeti çözmek için çok sayıda güvenlik kamerasını inceledi, görgü tanıklarıyla görüştü. Kemal Çalık’ın evinde yapılan aramada, saldırı esnasında üstüne giydiği giysiler ve Destina Masal Güler’in öldürüldüğü pompalı av tüfeği de ele geçirildi. Kemal Çalık ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Kaynak: Hürriyet

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.