TikTok, Anna Paul’un hesabını kapattı

OnlyFans yıldızı Anna Paul’un 1,2 milyon takipçili TikTok hesabı kalıcı olarak kapatıldı. Anna Paul, TikTok hesabından müstehcen içerik paylaşmadığını söylese de TikTok genç kadının topluluk kurallarını ihlal ettiğini belirtiyor.
Takip et
TikTok, Anna Paul’un hesabını kapattı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

OnlyFans yıldızı Anna Paul, TikTok’tan kalıcı olarak yasaklandıktan sonra hayranlarını sosyal medya platformundaki hesabını geri almak için yardımcı olmaya çağırdı. Paul, sesini duyurmak için yeni bir TikTok hesabı açarak videolar yayınlıyor.

TikTok, Anna Paul’un hesabını kapattı

OnlyFans yıldızı, 1,2 milyon takipçisinin olduğu TikTok hesabından günlük gönderiler paylaştığını öne sürerek, platformun kendisini sebepsiz yere yasakladığını belirtti.

Anna, “Yani TikTok, hesabımı 1,2 milyon takipçiye ulaşmışken asla sebepsiz yere ‘kalıcı olarak yasakladı’ diyor. Hesabının ekran görüntülerini gösteren kadın: “Bu benim hesabımdı ve bir saniye sonra kapatıldı. Orada günlük vlog’lar yayınlıyorum ve bir sene boyunca yaşamımın her günü vlog’luyorum ve görünüşe göre bu TikTok’un topluluk kurallarına aykırı buldu. Öğle yemeğine çıkarken, makyajımı yaparken çektiğim videolar, topluluk kurallarına aykırı bulundu?” şeklinde konuştu.

TikTok, Anna Paul’un hesabını kapattı

DESTEK MESAJLARI YAĞDI

İzleyiciler yorumlarda Anna’ya sevgilerini ve desteklerini gösterdiler, biri şu şekilde şeklinde konuştu: “İçeriğinizden çok keyif alıyorum, ilham veriyor ve gitmiş olması çok üzülüyorum!”

TikTok sözcüsü news.com.au’ya Anna’nın cinsel içerikle alakalı topluluk kurallarını ihlal ettiğini belirtti. Sözcü şu şekilde devam etti: “Topluluk Kurallarımız, cinsel tacizde bulunan, teşvik eden yahut yücelten içeriğe yahut trafiği tekrardan yönlendirmeye çalışan hesaplara izin vermediğimizi açıkça belirtmektedir. Güvenli bir topluluk ortamını desteklemek için çalışırken bu tür içerik ve hesapları kaldıracağız.”

TikTok, Anna Paul’un hesabını kapattı

Anna Paul, TikTok’un hesabını kapatması yüzünden yaptığı marka anlaşmalarından ticari zarar gördüğünü belirtti. TikTok’tan kimseye ulaşamadığını dile getiren genç kadın, hesabını geri almak için kampanya düzenlemeye devam edeceğini belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.