THY Konforlu Uçuşlarıyla Dünyada Birinci Sırada

Türk Hava Yolları sadece Türkiye’de değil dünyada da hava taşımacılığında birinci sıraya oturmuş durumda.

Türk Hava Yolları Türkiye’nin dünyaya açılan kapısıdır. Birçok ülkede Türk Hava Yolları ile ilgili son derece olumlu haberler yapılıyor. Dünyanın birçok ülkesine güvenli kesintisiz ve konforlu uçuşlar sağlayan Türk Hava Yolları her geçen gün olumlu bir şekilde isminden söz ettirmeyi başarıyor. Kargo taşımacılığında da dünyada ilk sıralarda yer almayı hedefleyen Türk Hava Yolları başarılı hizmetlerine devam ediyor.

THY Konforlu Uçuşlarıyla Dünyada Birinci Sırada

TÜRK HAVA YOLLARI DÜNYA SIRALAMASINDA

Gidilen ülkeler baz alındığında ve ayrıca lokasyonlar hesaplandığında dünyanın lider Havayolu kuruluşu Türk Hava Yolları olarak karşımıza çıkıyor. Bunun nedeni ise Türkiye’nin dünya üzerinde merkezi bir noktada bulunması ve uçuş notalarının tam da ortasında yer alması. Ayrıca Türk Hava Yolları’nın mükemmel, kusursuz hizmeti ve uçuş performansı dünyada birçok ülke ile kıyaslandığında kalitesini ortaya koyuyor.

TÜRK HAVA YOLLARI ÜLKEMİZDE DE BİRİNCİ SIRADA

Türk Hava Yolları Türkiye’de de alanında birinci sırada hizmet vermeye devam ediyor. Alanında uzman personeli ile Türk Hava Yolları tüm uçuşlarınızda sizlere en iyi hizmeti sağlıyor. İkramlar konusunda da ikram kalitesi ile 1. Sırada yer alıyor. Yapılan tüm araştırmalar Türk Hava Yolları’nın kalitesini ortaya koyuyor. Ayrıca son dönemde Brand Finance Türkiye’nin en değerli markalarını belirledi. Buna göre ilk sırada 1 milyar 135 milyon dolarlık marka değerine sahip olan Türk Hava Yolları yer alıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı