The Penthouses 2. sezon ne zaman? The Penthouses hangi kanalda?

İlk sezonuyla büyük ilgi toplayan The Penthouses 2. sezon ne zaman sorusuyla gündemdeki yerini aldı. Konusunun Aşk-ı Memnu’ya benzemesi sebebiyle ülkemizde de oldukça konuşulan bir yapım oldu. Peki, The Penthouses 2. sezon ne zaman? The Penthouses hangi kanalda, hangi günler? İlk sezonunu bir çırpıda bitiren birçok kişi ilk olarak The Penthouses 2. sezon ne zaman sorusunun cevabı haberimizde
Takip et
The Penthouses 2. sezon ne zaman? The Penthouses hangi kanalda?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dizi tam olarak 2018 başından beri bir akım haline gelmiş olan zenginlerin çocuklarını okula nasıl neler yaparak gönderdiklerini anlatan Sky Castle ile aldatılmayı konu alan The World of The Married’ın birleşimi gibi bir konusu bulunuyor. Peki, The Penthouses 2. sezon ne zaman? İşte, The Penthouses 2. sezon ne zaman sorusunun detaylı cevabı…

Diğer dizilerde ayrı ayrı olarak izlediğimiz iki farklı konuyu toplanmış şekilde hem okulda çocuklar arasında yaşananlar ile hem de yetişkinlerin çocuklarını ve parayı baz alan hırsları ile kombine şekilde bir olay zinciri olarak anlatıyor. Dizi normalde klasik dizilerin son iki bölümünde görebileceğimiz bir ölüm ile başlıyor Min Seol A Hera Palace’ın camından düşüyor. Ve sonrasında büyük bir geriye sarış ile ilk bölümde tanıyabildiğimiz kadar aileyi tanıyıp karşılaştırabileceğimiz kadar karakteri karşılaştırırken bulunuyoruz kendimizi.

Bunu yaparlarken aynı zamanda Seol A’nın öldüğünü bildiğimiz için hangisi yapabilir ki böyle bir şeyi diye düşündürtmeyi başarıyor dizimiz. Sonrasında tabi olayların birbiriyle bağlantıları karakterlerin geçmişteki ilişkileri derken dizi gerçekten viral haline geldi ve 25 reytingin altına düştüğü hiç olmadı. Hep bir hafta öncesinden fazla reyting aldı. İlk sezonu 5 Ocak ile final yapan dizinin 2. Sezon çekimi çoktan başlamış durumda.

26 Ekim 2020 itibari iler yayınlanmaya başlayan yeni Kore yapımı dizilerden biridir. Dram türünde yer alan yapımın yönetmenliğini Joo Dong-Min üstlenirken, senaryosunu Kim Sun-Ok kaleme aldı. SBS tarafından yayınlanan dizi toplam 20 bölümden oluşuyor.  Yayın günleri Pazartesi-Salı olarak belirlenen dizi, Korece olacak. Dizinin bölümleri 1 Saat 10 dakika civarında olacak. Dizi, The Penthouse: War in Life adı ile de biliniyor.

The Penthouses 2. sezon ne zaman? The Penthouses hangi kanalda?

The Penthouses konusu

Penthouse: War in Life, gözlerinde başarının zirvesi olan Gangnam’da 100. kattaki çatı katında “kraliçe” olarak yüksek topluma girme hedefine ulaşmak için çabalayan bir kadının yanı sıra hiç olmayan kadınların hikayesini anlatıyor. Kendilerini korumak için kötü adam olmaktan başka seçim.

Onlar, elit kesimin birer parçası ve gözdesi olabilmek için yavaş yavaş kendilerini birer canavara dönüştürür.

Sim Soo-Ryeon, Varlıklı bir ailede dünyaya gelmiştir ve hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmemiştir. Zarif ve ağırbaşlı birisidir. ‘Penthouse’ sakinlerinden biri olan Cheon Seo-Jin, Varlıklı bir ailede dünyaya gelmiştir. Gösterişli, kibirli ve aşırı derecede hırslı birisidir. Elit kesime dâhil olabilmek için her şeyi yapmayı göze alan Oh Yoon-Hee, Fakir bir ailede dünyaya gelmiştir ve hayatını maddi zorluklarla geçirmiştir. Yapabildiği her türlü işte çalışmıştır. Ayrıca, çocuklarının başarılı birer hayatı olabilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışmaktadır. Elit kesime girebilirse, çocuklarının hayatta başarılı olma şanslarının daha yüksek olduğunu düşünmektedir.

The Penthouses hangi kanalda, hangi günlerde yayınlanıyor?

SBS’in Pazartesi & Salı dizi kuşağında yayınlanıyor

The Penthouses 2. sezon ne zaman?

Şubat ayında 2.sezon yayınlanmaya başlayan The Penthouses 2  ilk bölümüyle keranlara geldi. Resmi anlamda Türkçe dublajlı olarak yayınlanmıyor. Bazı Kore dizi siteleri yayınlıyor.

26 Ekim 2020’de SBS TV’de gösterime girdi . İlk görünüm teaser’ı 29 Eylül 2020’de yayınlandı. 2. Sezon için teaser 12 Ocak 2021’de yayınlandı.

2.Sezon 1.Bölüm 19 Şubat 2021

2.Sezon 2.Bölüm 20 Şubat 2021

2.Sezon 3.Bölüm 26 Şubat 2021

2.Sezon 4.Bölüm 27 Şubat 2021

The Penthouses Karakterleri

The Penthouses 2. sezon ne zaman? The Penthouses hangi kanalda?

Lee Ji-Ah dizide ‘Penthouse’un kraliçesi olarak adlandırılan Sim Soo-Ryeon karakterini canlandırmaktadır. Varlıklı bir ailede dünyaya gelmiştir ve hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmemiştir. Zarif ve ağırbaşlı birisidir.

Kim So-Yeon dizide ‘Penthouse’ sakinlerinden biri olan Cheon Seo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Varlıklı bir ailede dünyaya gelmiştir. Gösterişli, kibirli ve aşırı derecede hırslı birisidir.

Eugene dizide elit kesime dâhil olabilmek için her şeyi yapmayı göze alan Oh Yoon-Hee karakterini canlandırmaktadır. Fakir bir ailede dünyaya gelmiştir ve hayatını maddi zorluklarla geçirmiştir. Yapabildiği her türlü işte çalışmıştır. Ayrıca, çocuklarının başarılı birer hayatı olabilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışmaktadır. Elit kesime girebilirse, çocuklarının hayatta başarılı olma şanslarının daha yüksek olduğunu düşünmektedir.

Uhm Ki-Joon dizide Sim Soo-Ryeon’un (Lee Ji-Ah) kocası olan Joo Dan-Ta karakterini canlandırmaktadır. Bir gayrimenkul yatırım firmasının yöneticisidir ve alanında tam bir dâhidir.

Shin Eun-Kyung dizide ‘Penthouse’ sakinlerinden biri olan Kang Ma-Ri karakterini canlandırmaktadır. Yakın zamanda, bir servete sahibi olmuştur ve gizlice çifte bir hayat sürmektedir.

Bong Tae-Gyu dizide ‘Penthouse’ sakinlerinden biri olan Lee Kyu-Jin karakterini canlandırmaktadır. Ebeveynleri yargıç-avukat olan zengin bir ailenin tek çocuğudur. Tam bir ana kuzusudur. Bir hukuk firmasında avukat olarak çalışmaktadır.

Yoon Jong-Hoon dizide Cheon Seo-Jin’in (Kim So-Yeon) kocası olan Ha Yoon-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Çalıştığı hastanende VIP bölümünün baş cerrahıdır. Bir erkeğin zenginliğe ve güce sahip olması gerektiğine inan hırslı birisidir.

Park Eun-Seok dizide bir sanat okulunda beden eğitim öğretmeni olarak çalışan Goo Ho-Dong karakterini canlandırmaktadır. Oldukça kurnaz birisidir.

Yoon Joo-Hee dizide Lee Kyu-Jin’in (Bong Tae-Gyu) eşi olan Go Sang-A karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir spiker olarak çalışmaktaydı.

Penthouse Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

The Penthouses Yorumları

Sabredemeden orijinal dilini izledim coktan

Ayyy cok heyecanlı ya shim su ryeon geri dönsün yaa

Kadın dizide oynayacak ama Shim Su Ryun rolünde değil. Başka bi karakteri canlandıracakmış

Hosgeldin gönlümün efendisi!!! Olanlar olacak ölenler ölecek bu sezonda da… Hadi bol entrikali olmasi dualarimla

Şükürler olsun sonunda altyazı geldiği an tekrar burda olacağım meraktan çatlıyorum

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.