The Irishman Filminden Yeni Görseller Paylaşıldı

New York Film Festivali’nde yapacağı açılışın ardından sinemaseverler ile buluşacak olan The Irishman filminden yeni fotoğraflar yayınlandı. The Irishman 1 Kasım’da sinemalarda vizyona girecek.

Martin Scorsese imzalı The Irishman filmi, New York Film Festivali’nin ardından vizyona girmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Al Pacino ve Robert De Niro gibi dev isimlerin yer aldığı filmde Joe Pesci, Harvey Keitel, Bobby Cannavale, Ray Romano, Jesse Plemons ve Anna Paguin gibi güçlü oyuncular da yer alıyor. Film, Charles Brandt’ın çok sevilen I Heard You Paint Houses kitabından sinemalara aktarıldı.

Filmde, John F. Kennedy ve Jimmy Hoffa cinayetlerinde izleri olan ünlü mafya üyesi Frank Sheeran’ın gerçek olan hikayesi anlatılacak. Filmin senaryosunu ise, Schindler’s List, Gangs of New York ve The Night Of gibi başyapıtların senaristi olan Steve Zaillian yazdı.

BAŞYAPIT OLMAYA ADAY

Hem oyuncu kadrosu, hem yönetmeni, hem senaristi, hem de hikayesiyle başarısız olması oldukça zor görünen The Irishman filmi, 1 Kasım’da sinemalarda, 27 Kasım’da da Netflix’te vizyona girecek.

The Irishman Filminden Yeni Görseller Paylaşıldı The Irishman Filminden Yeni Görseller Paylaşıldı The Irishman Filminden Yeni Görseller Paylaşıldı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı