TFF, takım doktorlarıyla video konferans yaptı!

TFF Sağlık Kurulu, Covid-19 salgın hastalığı sebebiyle ara verilen 2019-2020 Sezonu Süper Lig ve TFF 1. Lig müsabakalarının tamamlanmasına yönelik olarak hazırlanan "Futbola Dönüş Öneri Protokolü"ne ilişkin takım doktorlarının katılımı ile bir video konferans toplantısı yaptı.

TFF’den yapılan açıklama şu şekilde;

TFF Sağlık Kurulu, Covid-19 salgın hastalığı nedeniyle ara verilen 2019-2020 Sezonu Süper Lig ve TFF 1. Lig müsabakalarının tamamlanmasına yönelik olarak hazırlanan “Futbola Dönüş Öneri Protokolü”ne ilişkin 16 TFF 1. Lig Kulübümüzün takım doktorlarının katılımı ile bir video konferans toplantısı yaptı.


TFF Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Taşer’in açılış konuşması ile başlayan toplantıda TFF Sağlık Kurulu ve UEFA Sağlık Komitesi mensubu Prof. Dr. Mete Düren UEFA’nın yaklaşımları ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Toplantı, Sağlık Kurulu tarafından “Futbola Dönüş Öneri Protokolü” süreci ile ilgili yapılan ayrıntılı bilgilendirmelerin sonrasında kulüp doktorlarımızla karşılıklı görüş alışverişi yapılması ile son buldu.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı