TFB coin nedir ve hangi borsada listeleniyor?

Kripto paraların değer kazanmaya devam ettiği günlerde adını Türk projesi olarak duyuran TFB coin nedir ve hangi borsada sorularıyla araştırılıyor. True feedback de ekosistem gizlilik ve direk kişiden kişiye ödüllendirme ön plana çıkmaktadır. Türk projesi olarak tanınan ve alt coinler arasında yer alan TFB coin nedir ve hangi borsada?
Takip et
TFB coin nedir ve hangi borsada listeleniyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TrueFeedBack kripto paralar ile ödül dağıtımı gerçekleştirmeyi amaçlayan bir anket/bounty platformudur. Tüm organizasyon ve etkinlikler merkeziyetsiz biçimde tfb coin ile kazanç sağlama ve ödemeler yapma imkanı olacaktır.

Kullanıcılar sağladıkları bilgiler doğrultusunda kendilerine tanımlanan anket ve bountylere katılarak, katılımları karşılığında ödül olarak $TFB token kazanabilecekler. Peki, TFB coin nedir ve hangi borsada? İşte, TFB coin nedir ve hangi borsada sorularının detaylı cevapları…

TFB coin nedir?

Bu iddialı kripto para projesinin ekibinin tamamı Türklerden oluşuyor.

TFB coin nedir ve hangi borsada listeleniyor?

Popüler altcoin TrueFeedBack (TFB), şirketlerin, akademisyenlerin, kurumların veya diğer ilgili tarafların anket veya ödül oluşturabileceği bir anket/ödül platformudur. Kullanıcılar bu anketlere ve ödüllere isterlerse katılabilir, katılım için teşvik alabilir ve her zaman anonim kalabilirler. Bu projenin ekibinin tamamı Türklerden oluşuyor.

TFB coin nedir ve hangi borsada listeleniyor?

True feedback de ekosistem gizlilik ve direk kişiden kişiye ödüllendirme ön plana çıkmaktadır. Kullanıcılar sağladıkları bilgiler doğrultusunda kendilerine tanımlanan anket ve bountylere katılarak, katılımları karşılığında ödül olarak $TFB token kazanabilecekler. Kullanıcılar anketlere katılım sağlayıp para kazanırken aynı zamanda gizliliklerini de koruyabilecekler.

Uygulamayı ios Appstore veya android play store ile indirebiliriz. Uygulamada referans kodunuz ile TFB coin kazanabiliyorsunuz.

TFB coin nedir ve hangi borsada listeleniyor?

TFB coin hangi borsada listeleniyor?

Yayınlanan bir duyuruya göre TFB, dev Bitcoin ve kripto para borsalarından biri olan Bithumb Global’de listelenecek.

Popüler altcoin sadece Bitcoin borsası IDEX’te işlem görüyordu. Şimdi ise Bithumb Global’de de işlem görecek.

TFB coin nedir ve hangi borsada listeleniyor?

TrueFeedBack’i diğer kripto para projelerinden farklı kılan şey nedir?

TrueFeedBack diğer anket veya ödül uygulamalarına kıyasla kullanıcılarının gizliliğini sağlıyor. TrueFeed platformu, kullanıcıların kimliği hakkında herhangi bir bilgi toplamaz ve ayrıca platformdaki teşvikler TrueFeed (TFB) tokenlerinde dağıtılır. Bu sayede kullanıcılar gizliliğinin tadını çıkarırken, anketlere katılabilir ve tamamlanan anketlerle teşvik ödülü kazanabilirler.

TFB coin nedir ve hangi borsada listeleniyor?

TFB coin yorumları

Uyulama Gayet kullanılır ve başarılı arayüzü bulunmaktadır. Görevler anketler ve çekilişlere katılım oldukca kolay ve basit arayüz ile gerçekleşiyor.

Anket doldurarak kripto paraları kazandık, veya çekiliş görevlerden kazandık çekme işlemi ise oldukca basit erc20 destekli walletinize hızlı bir şekilde çekim yapabilir ve satış yapıp nakite çevirebilirsiniz.

Truefeedback kripto paralar ile ödül dağıtımı gerçekleştirmeyi amaçlayan bir anket/bounty platformudur.

– şirketlerin, organizasyonların ya da üniversite hocalarının/öğrencilerinin kolayca anket oluşturabileceği ve istedikleri bilgileri kullanıcılardan dünya çapında toplayabilecekleri bir platform.

– kullanıcılar ise sağladıkları bilgiler doğrultusunda kendilerine tanımlanan anket ve bountylere katılarak, katılımları karşılığında ödül olarak $tfb token kazanabilecekler. kullanıcılar anketlere katılım sağlayıp para kazanırken aynı zamanda gizliliklerini de koruyabilecekler.

– platformun asgari çalışır ürünü halihazırda google play store’da kullanılmaktadır.

– hemen hemen tüm sektörlere hitap edebileceğinden ve kullanıcı dostu bir ürün olacağından, çok büyük potansiyeli olan bir platformdur.

belli görevler, anketler, oyunlar ve reklamlar sayesinde tfb coin kazanabileceğiniz bir uygulamadır. uygulama olarak çok da başarılı görünmese de proje gayet güzel bence. uygulamanın tasarımına biraz önem verseler, bazı hataları düzeltseler ve sosyal medya hesaplarını güncelleseler hemen 5-10x arasından bir şey yapacaktır tfb coin.

Akademik araştırmalarda anketler önemli bir yer tutuyor. Sosyal bilimler, istatistik ve diğer pek çok çalışma alanı, akademik araştırma esnasında anketlerden yararlanıyor. Özellikle akademik anket yapmanın ne kadar zahmetli bir süreç olduğunu bilen biri olarak ifade etmeliyim ki hem gönüllü bulmak zor hem de nerede ve kimlerle yapılacağına bağlı olarak masraflı olabiliyor. Bunun için bütçe bulmak da kolay değil.TFB, akademisyenlerin yükünü hafifletmek için bu tür anketlere fon sağlayacağını belirtmiş. Bu gerçekten harika bir karar. Tabii fonun alım şartlarını öğrenmek gerek.

TFB coin grafik

TFB coin nedir ve hangi borsada listeleniyor? TFB coin nedir ve hangi borsada listeleniyor?

Jeton Bilgileri
ICO fiyatı : 1 TFB/ 0.00020 USD
Max/ Min yatirim : 1/30 ETH
Kabul edilen para birimleri: ETH,BTC,GRIN,BEAM
ICO jeton dağıtımı : Aynı gün.
Soft cap: 200,000 USD
ICO Hard cap: 620,000 USD
Restricted areas: USA, Porto Rico, the U.S. Virgin islands , Singapur, Kanada, Çin, Küba, Irak, Suriye
Borsa listelemesi : 9 Temmuz IDEX

Kilit periyotları :
Takım jetonları 1 yıl boyunca kilitli kalacaklardır.
Proje geliştirme jetonları 360 gün boyunca her 90 günde bir %25’i açılacak şekilde kilitleme ektir.
Airdrop & Bounty jetonları 3 ay boyunca kilitli kalacaklar.

PRE-SALE : 1,000,000,000 TFB (10%)
ICO : 3,100,000,000 TFB (31%)
TAKIM JETONLARI : 1,600,000,000 TFB (16%)
PROJE GELİŞTİRME: 1,400,000,000 TFB (14%)
KURUMSAL SATIŞ: 1,900,000,000 TFB (19%)
AIRDROP & AKADEMİK DESTEK: 1,000,000,000 TFB (10%)

Websitesi: https://www.truefeedbackchain.com/

TFB coin nedir ve hangi borsada listeleniyor?TFB coin nedir ve hangi borsada listeleniyor? TFB coin nedir ve hangi borsada listeleniyor? TFB coin nedir ve hangi borsada listeleniyor?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.