Tevfik Göksu’nun İBB konuşması iki kez kesildi!

İBB AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, İBB Meclisi’nde yaptığı konuşma ile gündeme geldi. Göksu'nun konuşması iki defa üst üste kesildi. Bir süre sonra ise elektriklerin kesilmesi tepkiye sebep oldu.
Takip et
Tevfik Göksu’nun İBB konuşması iki kez kesildi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya İBB Meclisi’nde yapılan bu tahammülsüz davranışa AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’den sert tepki geldi.

“GERÇEKLERE NEDEN TAHAMMÜL EDEMİYORSUNUZ”

Kabaktepe sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Grup Başkanvekilimiz Tevfik Göksu’nun kürsüde 2 kez konuşması kesildi. Yetmedi elektrikleri de kestiniz. Gerçeklere neden tahammül edemiyorsunuz; muhalefetinizin söz hakkını neden gasp ediyorsunuz? İstanbul’u da İBB Meclisi’ni de karanlığa hapsetmenize FIRSAT VERMEYECEĞİZ!” dedi.

GÖKSU: GERÇEKLERİ ANLATMAYA DEVAM

Yaşanan çirkin olayla ilgili Göksu sosyal medyadan “Yayınlar da dursa, elektrikler de kesilse İstanbullular hiç merak etmesin. Gerçekleri eninde sonunda AN-LA-TA-CA-GIZ. Yayınlarımız da kesilse, elektrikler de kesilse, mikrofonlarımız da kapansa İstanbul’a gerçekleri anlatmaya devam…” açıklamasını yaptı.

Tevfik Göksu’nun İBB konuşması iki kez kesildi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.