Teşkilat dizisinin ikinci bölümünde neler olacak?

Yapımını TIMSB Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Teşkilat’, TRT 1 ekranında 14 Mart Pazar akşamı ikinci bölümüyle izleyicisiyle buluşuyor.
Takip et
Teşkilat dizisinin ikinci bölümünde neler olacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sevgilisi Ceren’in hain çıkması sebebiyle yaşamının en büyük şokunu yaşayan Serdar, bir yandan bu oyuna nasıl geldiğini düşünürken, öbür yandan iç güvenlik tarafından sorgulanır.

Uçak kazasının sonrasında ekibin mensuplarının resmi olarak vefat ettiklerinin ilan edilmesiyle beraber aileler soluğu Mete’nin yanında alır. Mete acı haberi ailelere verirken, aileleri ve sevdikleriyle iletişim kuramayan ekip mensupları verdikleri kararın yaşamlarını nasıl etkileyeceğini düşünmektedir.

Teşkilat dizisinin ikinci bölümünde neler olacak?

İç güvenlik sorgusundan çıkan Serdar, Mete’nin talimatıyla Ceren’le ilişkisini sürdürmek mecburiyetinde kalır. Ceren ekip tarafından 24 saat takip altına alınırken, Ceren’den öğrendiği kritik bir bilgi Serdar’ı öfkesi ve görevi arasında tercih yapmak mecburiyetinde bırakır.

Ekip Ssaldırısını düzenleyen Pascal’ın izini bulmak için canla başla çalışırken, gizli karargâha gelen Serdar ekip üyeleriyle tanışır.

Mete, Serdar’ın da ekibe katıldığını açıklayınca buna en büyük itiraz Zehra’dan gelir. Pascal’ın yurtdışına kaçacağı bilgisi üstüne ekip, ilk operasyonları için harekete geçer. Şehit edilen mühendislerin kanını yerde bırakmamaya ant içen ekip, Pascal’ı yakalayıp arkasındaki karanlık yapıya ulaşmaya kararlıdır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.