adplus-dvertising

Teşkilat 54. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça

TRT 1’de yayınlanan, izleyicilerin favorisi olarak reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Teşkilat’ yeni bölümüyle ekrana geldi. Ömer, deşifre olma tehlikesiyle yüz yüzeyken, diğer yanda Halit Başkan ölüm kalım mücadelesi vermektedir! Teşkilat 6 Kasım Pazar akşamı 54. bölümü bu akşam ekrana geldi. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Teşkilat son bölüm...
Takip et
Teşkilat 54. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hikayesi İstanbul’a taşınan ‘Teşkilat’ta tanıdık yüzler görevlerine tüm bağlılığıyla devam ederken ekibe yeni ‘kahramanlar’ ekleniyor. Farklı bir dönemin başlangıcını yaşayan ‘Teşkilat’ ekibi her türlü zorluğun üstesinden gelmek için canları pahasına mücadele edecek.

TEŞKİLAT 54. BÖLÜM ÖZETİ

Ömer, kendisini kurtaranın kim olduğunu sorgularken, Efkar ise Ömer’in kendisini görüp görmediği konusunda telaşa kapılır. Kendisi uğruna kızının hayatını feda eden Hartley, Celine’in kurtulmasıyla aksayan planının sıradaki hamlesini devreye sokar! Teşkilat’ın başlattığı operasyonla Ömer ve Zehra, birlikte sahaya inerler. Bu zorlu operasyonu başarmaları için kişisel kavgalarını bir kenara bırakmaları gerekecektir. Korkut, kardeşi Zeynep’in taburcu olmasına sevinirken acı gerçekle yüzleşir. İçindeki öfkesi gittikçe büyüyen Korkut, gözünü karartır! Ömer ve Zehra arasındaki tansiyon giderek artarken, operasyon sonundaki beklenmedik durum ekibi çıkmaza sokmak üzeredir.

TEŞKİLAT 54. BÖLÜM İZLE

6 Kasım Pazar akşamı yayınlanan Teşkilat 54. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Teşkilat son bölümü izlemek için resme tıklayın.

TEŞKİLAT YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Teşkilat 54. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.