adplus-dvertising

Teşkilat 53. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça

TRT 1’de yayınlanan, izleyicilerin favorisi olarak reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Teşkilat’ yeni bölümüyle ekrana geldi. Ömer, deşifre olma tehlikesiyle yüz yüzeyken, diğer yanda Halit Başkan ölüm kalım mücadelesi vermektedir! Teşkilat 30 Ekim Pazar akşamı 53. bölümü bu akşam ekrana geldi. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Teşkilat son bölüm...
Takip et
Teşkilat 53. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hikayesi İstanbul’a taşınan ‘Teşkilat’ta tanıdık yüzler görevlerine tüm bağlılığıyla devam ederken ekibe yeni ‘kahramanlar’ ekleniyor. Farklı bir dönemin başlangıcını yaşayan ‘Teşkilat’ ekibi her türlü zorluğun üstesinden gelmek için canları pahasına mücadele edecek.

TEŞKİLAT 53. BÖLÜM ÖZETİ

Hartley’nin planı Ömer’i yeni bir maceranın içine sürükler. Ekibe döndükten sonra ilk saha operasyonuna çıkan Zehra, bu zorlu görevde Hartley’nin bir sonraki adımını öğrenmek için her yolu dener. Efkar ve Korkut ise hedeflerine doğru ilerlerken hiç beklemedikleri bir durumla karşı karşıya kalır. Bir yanda Teşkilat’ın operasyonu, diğer yanda Hartley’nin hamleleriyle adeta bir satranç oyunu kurulmuştur. Bitirici hamleyi kim yapacaktır?

TEŞKİLAT 53. BÖLÜM İZLE

30 Ekim Pazar akşamı yayınlanan Teşkilat 53. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Teşkilat son bölümü izlemek için resme tıklayın.

TEŞKİLAT YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Teşkilat 53. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.