adplus-dvertising

Teşkilat 51. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça

TRT 1’de yayınlanan, izleyicilerin favorisi olarak reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Teşkilat’ yeni bölümüyle ekrana geldi. Zehra’yı zor sınavlar beklemektedir. Teşkilat 16 Ekim Pazar akşamı 51. bölümü bu akşam ekrana geldi. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Teşkilat son bölüm...
Takip et
Teşkilat 51. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hikayesi İstanbul’a taşınan ‘Teşkilat’ta tanıdık yüzler görevlerine tüm bağlılığıyla devam ederken ekibe yeni ‘kahramanlar’ ekleniyor. Farklı bir dönemin başlangıcını yaşayan ‘Teşkilat’ ekibi her türlü zorluğun üstesinden gelmek için canları pahasına mücadele edecek.

TEŞKİLAT 51. BÖLÜM ÖZETİ

İstanbul’da yaşanan patlamaların ardından kendini tehlikeli bir operasyonun ortasında bulan ekibimiz, bir yandan faillerin peşindeyken diğer yandan Celine üzerinden David Hartley ile temas kurmak için Ömer’in içinde olduğu bir yanaşma operasyonu başlatır. Tüm bunların yanında, teşkilata dönmeyi seçen Zehra’nın ekibe tekrar katılması hiç de kolay olmayacaktır. Zehra’yı zor sınavlar beklemektedir. Mahallede cesedin bulunmasıyla gelişen süreçte ise işleri çıkmaza sürükleyecek bir durum yaşanır. Efkar ve Korkut, hedeflerine doğru yol almak için plan yaparken, durumu tersine çevirecek bir tehditin kendilerine yaklaştığından habersizdir.

TEŞKİLAT 51. BÖLÜM İZLE

16 Ekim Pazar akşamı yayınlanan Teşkilat 51. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Teşkilat son bölümü izlemek için resme tıklayın.

TEŞKİLAT YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Teşkilat 51. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.