adplus-dvertising

Teşkilat 50. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça

TRT 1’de yayınlanan, izleyicilerin favorisi olarak reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Teşkilat’ yeni bölümüyle ekrana geldi. Ömer, fedakarca talip olduğu ölüm görevinden başarıyla dönerek karanlık yapının kurmayı planladığı terör devleti hedefine ket vurmuştur. Teşkilat 9 Ekim Pazar akşamı 50. bölümü bu akşam ekrana geldi. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Teşkilat son bölüm...
Takip et
Teşkilat 50. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hikayesi İstanbul’a taşınan ‘Teşkilat’ta tanıdık yüzler görevlerine tüm bağlılığıyla devam ederken ekibe yeni ‘kahramanlar’ ekleniyor. Farklı bir dönemin başlangıcını yaşayan ‘Teşkilat’ ekibi her türlü zorluğun üstesinden gelmek için canları pahasına mücadele edecek.

Teşkilat 50. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça

TEŞKİLAT 50. BÖLÜM ÖZETİ

Yolları kesişen iki eski arkadaş Ömer ve Zehra, bulundukları bölgeden çıkmak zorundadır. David Hartley, kültür ataşesi kisvesi altında yabancı istihbarat istasyon şefi olarak Türkiye’ye gönderilir. Bu görevlendirmeyle eş zamanlı olarak İstanbul’da çeşitli terör eylemleri yaşanır. Ekip bu eylemleri engellemek için çalışmalara başlar ancak onları bir sürpriz beklemektedir. Halim’in şehit edilmesiyle kederin hakim olduğu mahallede, Efkar ve Korkut yeni bir yola girer. Sayısız şehidin kanıyla kurulan bu ülke için tüm benliğiyle mücadele etmeye hazır ekibimiz, terör eylemlerini gerçekleştiren karanlık yapıyı ortaya çıkarmaya kararlıdır.

TEŞKİLAT 50. BÖLÜM İZLE

9 Ekim Pazar akşamı yayınlanan Teşkilat 50. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Teşkilat son bölümü izlemek için resme tıklayın.

TEŞKİLAT YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Teşkilat 50. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.