adplus-dvertising

Teşkilat 44. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça

TRT'nin sevilen dizisi Teşkilat 24 Nisan Pazar akşamı 44. bölümü bu akşam ekrana geldi. Ceren'in ölümü başta Halit olmak üzere tüm ekibin dengesini değiştirir. Peki, Teşkilat 44. bölümde neler oldu? Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Teşkilat son bölüm full izle, Teşkilat 44. bölüm tek parça izle, Teşkilat Youtube linki haberimizde..
Takip et
Teşkilat 44. bölüm full izle- Teşkilat son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Pazar akşamlarının severek takip edilen yapımlarından olan Teşkilat bu hafta 44. bölümü ile sevenlerinin karşısında.

Teşkilat 44. bölümde bu hafta, Ceren’in ölümü başta Halit olmak üzere tüm ekibin dengesini değiştirir.

TEŞKİLAT 44. BÖLÜM ÖZETİ

Ceren’in, Halit Başkan’ın yıllar önce öldüğünü sandığı kızı olmasının ortaya çıkmasıyla Halit’in geçmişinde bir sayfa kapanır. Ancak Yıldırım’ı almak için ortaya yeni bir sebep daha çıkmıştır. Yıldırım’ın peşine düşen Halit’in bu yolda en büyük destekçisi Serdar olacaktır. Serdar’ın da Yıldırım’dan babasıyla ilgili öğreneceği şeyler vardır. Yıldırım’a ulaşmaya çalıştıklarında önlerine sürpriz bir isim çıkar.

Diğer yanda savunma sistemlerine karşı planlanan saldırı tehdidinin hala devam ettiği ortaya çıkar. Bu tehlikenin önüne geçmek için ‘Doktor’ kod adlı teröriste ulaşılması gerekmektedir. Doktor ve Yıldırım’ın hedefinde ise İstiklal Projesi’nin kahramanları vardır. Ekip dört bir koldan bu saldırıyı bertaraf etmeye çalışırken yeni bir tehlike onları beklemektedir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.