adplus-dvertising

Teşkilat 24.bölüm yeni fragmanı

29 Kasım 2021, 23:51 tarihinde eklendi
Akıl almaz oyunu devre dışı bırakmak isteyen Serdar, Teşkilat’ta hayati riski göze alarak daha önce kimsenin üzerinde denenmemiş deneyin kendisine yapılmasını ister. Teşkilat son bölümde, Yıldırım tarafından oluşturulan şartlandırıcıyı zamanı geldiğinde Serdar’a iletmek ve her ne istiyorlarsa onu yaptırabilmek için büyük plan kurulur. Deneyin hayatı geçirildiği esnada Serdar’ın nabzının durmasının ardından Teşkilat 25.bölüm fragmanı duyuruldu mu?
Takip et
Teşkilat 24.bölüm yeni fragmanı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Serdar’ın eylemleri üzerinde denetim kurabilmek ve arzu ettiği ne varsa ona uygulatmak için beynini inanılmaz bir işlemden geçirmesi Teşkilat’ta gerginliğinin dozunun çoğalmasına davetiye çıkarır. Yıldırım’ın yetkisini sıfıra indirgeyebilmek, korkunç planlarını aktif hale geçirmesinin önüne geçebilmek ve beyninin hakimiyetini tekrardan sağlayabilmek isteyen Serdar’ın radikal kararı Teşkilat son bölümde ortalığı kasıp kavurdu.

Teşkilat’ta Serdar şimdiye kadar hiçbir insanın üzerinde denenmemiş ve sağlık açısından ölümcül sonuçlar doğurabilecek deneyin kendisine uygulanmasını ısrarla talep eder. Şartlar neyi gerektirirse gerektirsin bir an dahi desteğini esirgemeyen Zehra, riskinin bir hayli yüksek olduğu deney karşısında endişeli tutumunu sürdürürken Teşkilat 24.bölüm fragmanı öncesi korkunç bir hadise patlak verdi. Deneyin gerçekleştirildiği sırada umulmadık durum gelişip Serdar’ın kalbinin atmamaya başladığının görülmesinin ardından Zehra kaybetme korkusunu iliklerine kadar hisseder. Nabzı hissedilemeyen Serdar’ın yaşam savaşını kazanıp kazanmayacağı ise yeni bölümde gösterilecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.