Teşkilat 22. bölüm fragmanı

8 Kasım 2021, 17:38 tarihinde eklendi
Teşkilat dizisinin 14 Kasım 2021 akşamı 22. bölümü yayınlanacak. Dizinin müdavimleri yeni bölüm özetini merak ediyor. Peki ama Teşkilat'ın gelecek haftaki fragmanı yayınlandı mı?
Takip et
Teşkilat 22. bölüm fragmanı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Teşkilat dizisinin bu hafta 21. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 22. bölüm fragmanı merak uyandırdı. Her pazar 20:00’de TRT 1 ekranlarında yer alan dizinin yeni bölüm özeti merak ediliyor.

Devletinin saygınlığını ve ekibinin gizliliğini daima muhafaza etmek isteyen Zehra’nın ölümü göze alması Teşkilat 22.bölüm fragmanında seyirciden tam not aldı. Biricik yavrusunun kötü niyetli kişilerin eline düştüğünü öğrenen Zehra, her ne kadar yıkımların en büyüğünü yaşamış olsa da dimdik ayağa kalkması Teşkilat yeni bölüm fragmanında göze çarptı.

Rehin tutulan Yağmur’un yerini tespit edebilmek ve kılına bile zarar gelmeden kurtarabilmek için gerekirse canından vazgeçecek olan Zehra’nın riskli işlere kalkışması Teşkilat dizisinde gerilimi had safhaya çıkardı. Yeni bölüm fragmanında koşullar neyi gösterirse göstersin istediklerini onlara kesinkes vermemeyi kafasına koyan Zehra’nın, ”Ben ölür giderim, en azından kızım kurtulur.” çıkışıyla izleyenlerin bütün dikkatini üzerine çekti. Öte yandan hiçbir şekilde umudunu kaybetmeyen Serdar’ın ”Kızını bulacağız!” diyerek Zehra’ya teselli vermesi ve zor zamanında desteğini esirmeyip onun yanında olması Teşkilat dizisine damgasını vurdu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.