Teşkilat 21. bölüm full izle!

10 Kasım 2021, 09:47 tarihinde eklendi
TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) mensubu bir ekibin görevlerini konu edinen Teşkilat dizisi 21. son bölümüyle diziseverlerin evlerine konuk oldu. Dizinin son bölümünde Serdar ve Zehra büyük riskin ortasında kalıyor. Diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler Teşkilat 21. bölüm tek patça haberimizde.
Takip et
Teşkilat 21. bölüm full izle!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TRT 1 ile Teşkilat 21. son bölüm full izleme linki ve özetten detaylar şöyle;

TEŞKİLAT 21. BÖLÜM ÖZETİ

Serdar ve Zehra’nın ele geçirdiği Ariel, gemiden çalınan gizli verilerin yerini söylemesi karşılığında canının bağışlanması için yalvarır. Hakkı ve Hulki, yanlarındaki Yusuf’la birlikte alarm durumuna geçmiş hapishaneden çıkış yolu aramaktadırlar. Hapishaneden kaçmayı başarırlar ancak İsrail’in en çok aranan isimleri haline gelirler. Krizlerle dolu büyük bir kaçış operasyonu onları beklemektedir.

Teşkilat 21. bölüm full izle!

Çetin ve Pınar’ın yıllar sonra gerçekleşen karşılaşmalarının ardından Pınar’ın kafası oldukça karışır. Pınar yaşadığı gelgitlere rağmen her ne pahasına olursa olsun Yağmur’u korumak zorundadır.

Serdar ve Zehra, Ariel’in verileri sakladığı yere giderken peşlerine yabancı istihbarat takılır. İsrail’deki Türk büyükelçiliğine yanlarındaki Ariel’le birlikte girmek zorunda kalan Serdar ve Zehra, uluslararası çapta büyük bir diplomatik kriz riskinin ortasında kalırlar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.