adplus-dvertising

Teşkilat 21.bölüm fragmanı izle! Tövbekar öldü mü?

”Ecel geldiyse boynumuz kıldan ince!” diyen Tövbekar’ın Rus ruletinde yenilmesi ve beraberinde silah seslerinin işitilmesi Teşkilat dizisinde gerilimi zirveye çıkardı. Son bölümde şansı yaver gitmeyen ve oynadıkları ölümcül oyunu kaybeden Tövbekar’ın namlunun ucunda olması nabızları yükseltti. Prensipleri gereği Yıldırım’ın önünde diz çökmek istemeyen ve bu uğurda canından vazgeçen Tövbekar’ın ölüp ölmediği merak edilirken Teşkilat 21.bölüm fragmanı geldi mi?
Takip et
Teşkilat 21.bölüm fragmanı izle! Tövbekar öldü mü?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Teşkilat dizisinde Tövbekar’ın önünde eğilip diz çökmesini hedef olarak tespit eden Yıldırım’ın başlattığı Rus ruletinde gerilimin ardı arkasının kesilmediği dakikalar meydana geldi. Geçmiş dönemde Tövbekar’ın Almanya’dayken kendisine vermiş olduğu silahla ölümcül oyunu oynayan Yıldırım’ın galibiyetle bitirmesi karşı tarafın sonunu hazırladı.

Teşkilat son bölümde Yıldırım’ın koşulunu katiyen kabul etmeyen Tövbekar’ın ”Siz bizi hiç tanımamışsınız, ne ben ne Halit Başkan ne de Mete Başkan senin önünde diz çökmeyiz. Hele hele bu devlet, bu kadim Türk devleti kimsenin karşısında diz çökmemiş. Şuanda senin karşında mı diz çökecek! Sen şuanda benim kafama sıksam, ben bu şekilde ayakta ölürüm yine de diz çökmem.” çıkışı geceye damgasını vurdu. Teşkilat dizisinde bahtı yüzüne gülmeyip mağlup vaziyete düşen Tövbekar, ruhunu teslim edeceğini bilse bile gene de Yıldırım’ın ekmeğine yağ sürecek bir harekette bulunmaması dikkatlerden kaçmadı.

Ölmeyi çoktan göze alan ve Yıldırım’ın mermiyi kendisine sıkmasını korkusuzca bekleyen Tövbekar’ın hayatını yitirip yitirmeyeceği konusu akıllarda soru işareti bıraktırdı. Teşkilat 20.son bölümde Yıldırım’ın tetiği çekmesi ve patlama sesinin duyulmasıyla beraber Tövbekar karakterinin akıbetinin ne olacağı sabırsızlık içerisinde beklenmeye başladı. İşte, nefes kesen görüntüler…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.